Môže sa škrečok bozkávať???

sedmikraska

pomina neplac, aj ja som mala oblubeneho skrecka, ktoremu som vo velikanskom akvarku urobila z umelej krabicky s malym otvorom zachod a on sa nikdy nevykakal ani nevycikal nikde inde, takze som to mala s cistenim velmi jednoduche. No a ked som ho raz par dni nevidela vyjst z domceku uz som vedela, ze sa nieco stalo a nasla som ho mrtveho prave v tom ,,zachode'', dosiel si tam zomriet. Velmi som ho mala rada a velmi som plakala.

pomina

no a uz ste ma rozrevali doslaka teraz tu zasa smoklim a neviem prestat.No trebalo mi to citat? Esteze ma nevidi moj stary povie ze mi prepina

pomina

my sme mali krasneho milovaneho skrecka ktory nam neviempreco zdochol,raz v noci dostal asi krce lebo ho hadzalo sem a tam,potom sa iba triasol a do rana skapal.Deti mali z toho riadnu traumu a v ten den ani neboli v skole.Pochovali sme ho v zahrade a do krabicky sme mu dali jeho oblubene veci a deti pripisali list ako ho lubili a pod.Aja som ho chudatenko male studene skrehnute este naposledy bozkala.Som uz stara koza ale plakala som ako decko,aj teraz mi tu krci bradou a kvapka slza na klavesnicu ked si nanho pomyslim,ale to asi pochopi len ten komu sa to uz stalo. Takze kludne ho bozkavaj a tes sa z neho a z jeho radosti ktoru ti prinasa do zivota kym ho mas.

poliewoocka

xio-nejdem to tu rozoberat,je to ako bozkavat macku,psa...
skrecka kupat?Do vane napusti primerane teplu vodu a asi tolko,aby jej bolo len tak,aby si skrecok omocil labky a sam sa namacal.

xio

môžem ho normalne aj kupat?? ako myslite? ja mam prveho a fakt neviem čo sa smie a čo nie?
poliewočka, prečo pišeš, nie..?

starlingova

ja som ich tiez kupala a jednemu som aj cistila so zubnou pastou a kefkou tie male dva zlte zubky :-) ale moc sa mu to nepacilo, tak sme prestali :-)