AKO TO ZOMNOU,VLASTNE JE?

Príspevok v téme: AKO TO ZOMNOU,VLASTNE JE?
sahara

ahojte.mam 162cm 50kg.bolo to asi mesiac dozadu co som sa s dna na den rozhodla schudnut.odmietala,som jedlo.ked som jedla,tak len jablka,jogurty.proste jedla s najmensim poctom kalorii.mama mi neskor zacala vycitat ze vobec nic nejem,ak to pojde takto dalej pojde zomnou za lekarkou.tak som zacala jest,ale potom som sla na wc a wsetko vyvratila..schudla som na 48kg a bola som stastna.no neviem ako ale z jednheo dna na druhy akoby nic nebolo,pozbierala som sa,a hovorim dost.zacala som normalne jest.na wc som nechodila,aj ked som nato casto myslela.ako soom tak prestala s dietou,pribrala som 4 kila.vazila som 52 kg.ked som to na vahe videla myslela som ze za zblaznim.tak som s dietou zacala opet.teraz vazim opet 50kil,ale ja chcem schudnut,viac,viac,lebo naberiem opet.to nepripada do uvahy,myslite si ze som chora?ze to nemam v hlave v poriadku,co?ale vy nemozete chapat,ake to je.....prosim napiste my co si myslite,ci som naozaj chora,alebo som normalna,len si dawam vecsi pozor,na wsetko

sahara

myslela som ze sa dnes pochvalim.ze ziadne umyselne vracanie...ziadna bulimia..no nevydrzalo mi to cely den:(takze sa dostavam do toho,co?:(zajtra sa skusim obist bez toho,na jednej strane to nechcem robit,ale zas naa druhej..ja nechcem pribrat:(

sahara

dakujem vam baby..dufam ze ma chapete..co teraz preziwam..ale myslite si,ze zacinam byt bulimickou aj ked nechodim zvracat kazdy den?napriklad predvcerom som vobec nebola,vcera,aj dnes ano..??

aga

ahoj.ja mam 152 cm, taky drobec som to ja.a vazim od 48-50.ako kedy,ako sa najem:) a nemyslim si ze to je strasna vaha.podla mna aj keby si mala tych 52 tak to je ale uuuuuuuuuuplne v poho.tak nerob blbosti lebo to moze dojst fakt do krajnosti ako u mojej kamosky.vaz si ze sa mozes normalne najest:)

jaja

takto zacina zavislost..anorexia a bulimia,skus to prekonat,viem,ze je to tazke bojovat s tymi pocitmi ale ide to.a tucna?co si,si stihla tak sa netrap a aj ked budes papat normalne vela nepriberies neboj,vaha sa ti ustali=)

brani

presne tolko meriam aj vazim aj ja a podla mna niesom tucna.ak chces schudnut tak skus pouzit rozum a nie blbosti robit.papaj normalne a cvic.