meno pre babo v zahranici

stef33

ahojte vsetci, dakujem, dali ste mi krasne myslienky a napady na mena : )urcite si z toho nieco vyberiem, o 2 tyzdne idem na druhy ultrazvuk a dohodli sme sa, ze sa nechame prekvapit, ze nechceme vediet ci to bude dievcatko alebo chlapcek : ) takze tak..a inac moji priatelia, ktori k nam chodia si porovnavaju anglicke mena s nasimi, mam tu totiz slovensky kalendar a poniektori uz 'oslavuju meniny aj tu' podla nasho kalendara, nieje to o darcekoch a chlaste, proste sa citia vynimocni : )

Nikpia

daj po mne...Nicole(Nikol),chlapec Nicolas.. alebo este tak Franco(Frantisek), Micah(Majka sa cita,ale je to chlapcenske,tak jak u nas Majko), Yasmin(Jasminka),David, a tiez si nemyslim ze meniny ci narodky sa musia s chlastom oslavovat...take super posedenie,pri dezerte,alebo slavnostny obed ci vecera su super...proste olavenec sa citi aspon trochu vynimocny medzi vsednymi dnami..a inak ja tu tiez uz presadzujem v anglicku meniny..hehe..anglicania mi vravia kedy by chceli oni..fakt skoda ze nemaju meniny...no povedali mi na to tolko..my pijeme kedy chceme..ha...a robia vsetci zo slovakov alkoholikov..fuj hamba....( a inak bude to chlapcek alebo dievcatko?)

eviska83

ja som tiez v zahranici a svojmu prvorodenemu synovi som dala meno Andrej,nikto tu s tym nema problem a vyslovuju to krasne vsetci aj v anglictine.ja som tiez chcela slovenske meno