help mii moje oko surne

oko

ocko a preco nemozes ist k lekarovi?

Vsetci na nete sa Ti snazime pomoct radami, ale najlepsie by si urobil, keby si zasiel k lekarovi, alebo na pohotovost, mozes mat zapal ocnej sosovky, duhovky, nikto z nas to nevie odhadnut bez toho aby sme ti videli oko, ak si sam nevies rady a este si to nikdy nemal, radsej sa vyber za lekarom, ja som tiez raz dostala hroznu bolest do oka, nebolo cervene ani napuchnute, len hrozne ma bolelo, robili mi ct celej hlavy dni, lebo lekar mal podozrenie na nador za okom, do 2 dni som bola na cetecku, nastastie nebol to nador, pomohli mi voltarenove kvapky do oka, na recept, bolest ma presla do tyzdna. Prosim Ta, neodkladaj navstevu lekara.

michaela283

Keď som mala podobný problém s opuchnutým viečkom a celé oko ma svrbelo, tak mi na to dali ophtalmoframykoin a kvapky na pocit suchého oka.Mne to pomohlo,ale lepšie je ísť k lekárovi,predsa oko je oko-môj názor.

pedro0707

priatelka ma opuchnute viecko a neviem co mam s tym robit,,prosiim poradte mi,,napiste mi na mail peto0707@gmail.com

dakujem

RNG

Ja na to pouzivam trojkombinaciu:
extrakt z olivovych listov(3x1.5 gramu)
beta glukan(3x400 mg).
Koloidnu striebornu vodu(6x1 lyzica)
a enzymi
Oko si pravidelne niekolkokrat denne ostrekujem striebornou vodou(to robim inac kazdy den uz roky)

Zatial sa mi to vzdy reabsorbovalo.
Treba to ale zacat brat pri prvom naznaku, necakat az sa to zhorsi.
Potom uz naozaj nic ine nepomoze, kym jacmen nevyhnisa a praskne.