Akú špirálu na oči používať

jaja

ja som nevyskusala az tak vela spiral...ale mala som aj drahsie do 350 sk ale najlepsia bola od miss sporty taka modra neviem presne ale viem ze je ich tam vzdy najviac stoji okolo 119 sk...a ozaj vyskusala som aj rimmel aj neviem co ale tak nemala som take pekne riasy ako s tou modrou...iked to velmi zavisi od sposobu nanasania...a ci si tie riasy este pooddelujes hrebiencekom...pomaha aj nanesenie pudru na mihalnice pre zhustnutie...a vela zavsi aj od kefky spirali...viem ze miss sporty je nanic kozmetika a nikdy by som si tam napr nekupila make up..ale ta spirala mi naprosto vyhovuje

extravolume

cafte, mate niektora skusenosti s novou riasenkou od l´oreal?? Myslim ze sa vola Extra volume College. Kolko sa pohybuje cena tejto spiraly???

cicicicici

citala som na inej stranke a docitala som sa,,,jedna holka dala prispevok ze naj maskara je lancome-hypnose,,,ze je skor na spolocenske pouzitie,,,az tak vytoci mihalnice,,,ze su za vsedneho dna nenormalne dlhe a huste,,,napisala ze neprirodzene...ale efekt umelych rias,,,mne je jedno ze budu neprirodzene,,,ja cem take riasyyyyy

cicicicici

vierka 67 no tak tak nevidrzi 16 hodin..ale tak vydrzi velmi dlho...a ktomu maybelline...tiez som ho mala,,,no ale mne nestacil