Akú špirálu na oči používať

fiatka

diorshow je dobra, ale ma neprakticku kefku, vsetky kamaratky co sme ju mali sme sa na tom zhodli..najlepsia je lancome hypnose

Lucinka33

ssia, skus Rimmel Extra Super Lash, ak mas take kvalitne mihalnice, stoji len okolo 100 SK a pre taky mihalnic je dobra.

ssia

ja mam zmiesanu plet, dost treba i aj prekryt aj tonovat a mam velmi bielu plet...teda licka ruzovucke, trosku kruhy pod ocami ale inac biela. poradite mi nejaky make-up? a poznate taku spiralu...hmm taku prirodnu, ktora nezvacsuje, nezhustuje ale len tak trosku farbi a nelepi sa? nieco som take pocula, vraj je pre baby s dlhymi aj hustymi riasami ale raz za pana neviem aka to bola znacka ani nic...;)

mirka 23

cici, Astor je slabá značka, takže je normálne, že ti nevydrží dlho, Dermacol neviem, ale nejaké kočky tu naňho aj nadávali, Loreal je fajn značka, ale aj mojej sestre bol mastný. No a ja som za Max Factor. Teraz som si kúpila Mirracle touch, som spokojná, perfektne kryje (čo ja potrebujem), ale keď nepotrebuješ veľa kryť, tak ja by som na tvojom mieste vyskúšala ten práškový.
Ale vichy si nekupuj, lebo ak máš peknú tvár, tak ju už peknú mať nebudeš.

cicicicici

mirka23,,,mno ja pouzivam znackove make upy,,,mam dermacol, loreal,astor,,,mno dermacol,,,som pri nom cervena tak ho ani nepouzivam,,,loreal je dost mastny,,,a ja mam mastnejsiu plet,,,astor zasa mi dlho nevidrzi na pleti,,,a chcem na mastnejsiu plet,,,mam ju peknu,,,iba ju treba farebne zjednotit,,,a tak cem make up ktory vidrzi dlho

Lucinka33

Hech, ozvem :) Ja chcem tiene bez trblietok a perlete a take je tazko zohnat. Nemam rada, ked tie trblietky popadaju po celej tvari, to vyzera blbo.