Ked nedrzi erekcia...

Patrik1025

Poradte mi co robit ked moja erekcia nie je ok :( bol som u lekara a som vraj v poriadku no ked chcem nieco riesit s priatelkou skratka to nejde trva to asi 2 mesiace

andro

ja som mal ten isty problem...velmi som sa na to vzdy tesil erekcia bola uplna a v tom ked som ho potreboval uplne zlyhal...to sa mi stalo mozno 3krat po sebe...ja si myslim ze to bolo zo strachu ze som sa bal ako to spravit a ci som na to pripraveny a ci tym uspokojim partnerku...ked sme uz isli na to prilis intenzivne som na to myslel a bal sa...potom ked sme to skusali znova som sa uplne uvolnil a nemyslel na to a zabralo to...a musim povedat ze to bolo nadherne...stalo to za to...preto odporucam UVOLNI SA A NEMYSLI NA TO ZE TO POKAZIS...NEBOJ ONO TO BUDE AKO MA BYT

zuzkam1

CHCELA BY SOM SA OPYTAT, CO ZNAMENA LIECBA A CO ZNAMENA VYLIECENIE PRI PORUCHACH EREKCIE. MAM TO CHAPAT TAK, ZE VYLIECENIE, ZNAMENA VLASTNE DOZIVOTNE UZIVANIE LIEKOV, TABLETIEK? ZDRAVY ROZUM MI HOVORI, ZE TO NIE JE VYLIECENIE, ALE LEN UDRZIAVANIE AKEJSI STABILITY OCHORENIA. DA SA VOBEC PORUCHA EREKCIE NADOBRO VYLIECIT, BEZ AKYCHKOLVEK OPERACII, AK SA JEDNA LEN O LAHSIU PORUCHU EREKCIE, KED JE UD STOPORENY RANO A VECER A POPRIPADE OBCAS POCAS DNA A VYDRZI BYT TAKY, NAJVIAC DVE TRI MINUTY POCAS STYKU.

radsej ne

uz sme mali mat dvakrat sex a dvakrat som nebol tvrdy, ale pri tom ked som s nou len tak, tak som tvrdy a ked ma prist k tomu, tak zliham....neviete poradit?

kacicka

mozno chce az priskoro vniknut,skuste mat dlhsiu predohru,aby bol dostatocne vzruseny.a mozno sa aj zlakne a preto to tak dopadne.

slusny muz

Ahoj jaja! Mali by ste to vsetko skludnit. Nepripravovat sa nato ze budete sexovat. Mas pravdu priatel to az moc preziva, je velmi nadrzany a tym dojde k ochabnutiu. Stava sa to mladsim chalanom ktori zacinaju so sexom. Skus mu to najprv spravit rukou alebo ustami, nech uvolni napetie a o nejaky cas po 30 min, alebo 1 hodine (to je individualne) skuste sexovat. Jednak sa mu tym ulahci situacia v tom smere, ze nebude predcasna ejakulacia a nebude az tak nadrzany a vsetko by malo byt v poriadku.