Eroticke pomocky

peter pacik

Ahojte
ja som zase kamoske kupil taky vibrator, je to taka sada glitter play kit.
Kupil som to na -odkaz odstránený-

No a to som este nezazil presne za 48 hodin som to mal doma.
Asi to mali skladom ale nechapem ako to mohlo tak rychlo dojst:)
No podme k tej mojej polovicke, najprv na to kukala potom skusila a vyhodila ma z izby:))))
Potom za zavolala kamosky dve no a skoncili sme vsetci:))))
Vrelo odporucam je to super darcek.

chlapp

Podla mna, ak chces anonymne nakupit, tak to cez internet nedokazes, kedze tam nechas svoje meno aj adresu. Najlepsi sposob je odcestovat do cudzieho(vedlajsieho) mesta a tam si v klude a v pohode a bez hanby pozriet cely sexshop. Nik ta tam nepozna a uz sa tam nemusis nikdy ani ukazat. To je podla mna anonymnejsie, nez byt 10 rokov v databaze zakaznicok nejakeho internetoveho sexshopu ;-)

seven

pre: **

nepozeraj na obal - je fakt nechutny!
navod na nich nenajdes, tak citaj tu: zaklad je, aby boli dobre klzke (odporucam pouzit silikonovy gel alebo gel na vodnej baze) vezmes ich do ruky, prilozis medzi nohy a sup jednu do vnutra a potom druhu, neboj sa von nevybehnu. potom uz zalezi len na tebe, ci sa urobis sama potahovanim za snorku ktora zostala vonku a kombinaciou trenia a masaze, moze ti aj niekto pomoct (mnam,mnam - ham,ham) alebo kludne si obuj tenisky a chod sa prebehnut - ak sa ti nechce, chod sa len preist (inak najlepsie je nastupit do dopravneho prostriedku, v ktorom to dost trasie). je to na tebe. ostatne urobia gulicky v tebe. myslim, ze ta urcite caka velmi zvlastne pocitove prekvapenie. a potom uz len vela experimentovat... a este som zabudol - najlepsie su take, ktore maju aj snorku medzi gulickami zaliatu v latexe, koli hygiene - lepsie sa umyvaju. papa a daj vediet ako... ja som ich objednal aj s gelom z -odkaz odstránený- - diskr. balenie

**

seven: ja som dievča a chcem sa spýtať na tie venušine guličky, ja som o nich dosť počula, aj som ich videla na obrázku a rozmýšľam, že si ich zadovážim, ale nemám vôbec žiadne skúsenosti s nimi, kedy sa môžu používať a tak, nejaké rady z vlastných skúseností by sa mi zišli. dakujem

seven

s venusinymi guluckamu nic nepokazis.
ja som ich kupil a skoro ma s nimi partnerka vyhodila. chyba bola, ze som jej ich dal zabalene. poucenie: treba odbalit, lebo na niekoho zle vpliva pocit vedomosti - napr. made in china a podobne - a aj tie obarazky na obale posobia skor odpudzujuco. takze urcite ODBALIT. mimochodom, teraz si ich uzivame do syta - su super.

mich

my sme to s priatelom vyriesili jednoducho, sadla som k pc, nasla stranky s erotickymi pomockami, zavolala ho k sebe a pozreli sme si, na niektorych sa zasmiali, na niektorych zhrozili a vybrali sme si :) taku sadu, kde su kruzky, navleky na prsky, navlek na "drobca", ...

123456

anonymne? sak si objednaj na nete... a co jej mas zohnat? mno to by bolo najlepsie keby si sa jej nejak opatrne spytal, ze co by jej spravilo radost...