Som tak nahnevany

Príspevok v téme: Som tak nahnevany
Dreidan

Ahojte

Bol som vybavovat nejake veci na urade, a bola tam jedna pani, ktora bola poriadne drzá... Bola na mna neprijemna, zvysovala na mna hlas, a rozpravala sa so mnou ako so psom... A velmi rychlo sa ma chcela zbavit !!! Tak sa so mnou bavila..... Viete, co ??? Ja mam nie 100 ale 1000 (!!!!) Chuti prist tam pred uradom, pockat si ju tam a na.plut jej do tváre !!!! A dotoho jej povedat par ostrych slov.... Kebyze to urobim, co sa mi stane ???? Pojdem do basy za to ked niekomu naplujem do tvare ???? Alebo co sa mi stane ???

Dreidan

@Lewis18

A skončím za oplutie úradníčky v base ??? Neodpovedala si mi !!! Pôjdem do väzenia za to, že som oplul úradníčku ??? Odpovedz !!!

Lewis18

Tetky na uradoch su 99,99% neprijemne nechcem napisat co. :) Ja na urady chodim vzdy s takym nastavenim mysle, ze budem mat docinenia s osobou, ako si opisal. Parkrat som bola ale aj milo prekvapena. Zvacsa som vsak zazila rovnaky pristup, tak som aspon nebola zbytocne nasrata na ne.
Neries, chod si niekde vybit tu negativnu energiu sportom a zvykaj si, ze aj taki ludia su.. Pripadne, mal si jej sam nieco povedat rovno tam a nie to drzat v sebe a teraz vypisovat na internete, ci za oplutie uradnicky mozes skoncit v base.