stale studene nohy

Príspevok v téme: stale studene nohy
ee(:)

awojte, mam stale neustale studene nohy chodidla. uz som bola u niekolkych lekarov, nikto nic nezistil, vyskusala som nasticky a vodicky z celej lekarne a stale to trva. casto byvam aj nachladnuta-lekar mi povedal ze to moze byt z tych noh ale nevedia PRECO !? ak aj vas to trapi, prosim o radu ako z toho von. velmi ma to trapi.
ps: prosim len nie rady ako udrziavat hygienu noh to som vyskusala ako prve kedysi davno :-(

adi

No neriesim to nijak, lebo nic nepomaha, ako sa poriadne obliect, a ako aj ty spominas, ponosky. Moj priatel je niekedy nastvany, lebo mne je stale zima, jemu zase teplo. Ja doma vobec nemozem chodit v kratkom rukave, lebo po niekolkych minutach mam ladove ruky a nohy. Teraz sa to este da, lebo je pomerne teplo, ale v septembri to zacne. Co mi predsa len trosicku pomoze, dat si teplu salku caju. To predsa len rozohreje. Ale inac ti tiez nepomozem.

silvias

Čaute aj ja mám stále studené nohy
a ešte aj spotené ich mám!!
Kupujem si neustále púdre na nohy aj spreje ale nič nepomáha.

ee(:)

zle prekrvenie, vitaminy, stopove prvky .... atd to vsetko lekari na sebe nezavisle kontrolovali, vsetko by malo byt ok.
najradsej by som ja teraz mala ponozky a uzavrete topanky, ked sa ochladi sama neviem co si obut