Cistiaci gel na intimnu hygienu z avonu

aninkas

Tiež robím AVON ale používam Gynaflor (da sa kúpiť v lekárniz tejto rady aj výplachy,lubrikačny gel...) a odvtedy mám v poriadku prirodzenú mikrofloru vo vagíne.Odporučol mi ho gynekolog.Cena je výššia ale som spokojná!

D_nika

som avonlady a nemozem povedat, ze by si niekto stazoval na ten gel. vazne, vela zien si ho pravidelne odomna objednava a ja nie som vynimka!! ale je jasne, ze kazda sme ina, treba vyskusat a uvidis :)

sjuzn1987

ja ho pouzivam uz vyse 2 r a je vynikajuci nemozem nan dopustit ale niekedy by som aj chcela vyskusat aj nieco ine.

elablue

Jasne treba to pouzivat,zena sa potom aj lepsie citi.Ja som pouzivala LACTACYD a teraz mam DOVE a obe su vyborne a krasne vonaju.

elsie

Ano, normalne sa umy ako sprch. samponom alebo mydlom, potom oplachni, ale iny pripravok (mydlom a pod.) uz potom nepouzivaj, toto vlastne nahradza vsetky sprchace a ine.... Obsahuje kys. mliecnu a nenarusa tak vnutorne prostredie posvy, chrani pred infekciami a pod....

lienka z

Presne ako písala Elsie. Nedám dopustiť na všetky prípravky od Laktacydu. A aj cenovo to je celkom prístupné. Mne ten od Avonu veľmi nevyhovoval.