zavisla na kapucine

poradnik xD

podla mna sa ti trasu ruky a boli ta hlava skor koli tomu ze nespis nez by si bola zavisla na kapucine..ale rozhodne s tim chod ku doktorovi

poradnik xD

moze sa ti stat vela veci..ale podla toho kolko mas rokov,a ked si mlada, tak pod 15 neviem naco potom pijes kavu...a ked mas viac...tak je niesi zavisla to je od niecoho ineho,skus si to kapucino niecim nahradit

pernicek

ja tiez ani neviem preco ale mne kava a tie somariny jednoducho smrdia :)a janienka inak nemyslim si ze si normalna

sasinka

kaapucino?fuj.to je jeen velky hnus..chutnala som cokoladove..orieskove...a to mi stacilo..viac by som sa toho nenapila..ble

kuki

ahoj.
toto by som riesil uz asi s doktorom... minimalne by som si nechal zmerat krvny tlak (ci je vysoky alebo nizky - s kapucinom alebo bez). Ak je kapucino sladke a nevies bez neho zit moze to byt aj iny problem.... napr. cukrovka. Teda je ti zle ked mas nedostatok cukru.
Urcite naber odvahu a chod to doriesit k tvojmu obvodnemu.
O tom, ze by si bola zavisla na kapucine velmi pochybujem. To je cista hlupost. :))) Ono to tak len vyzera... problem je vsak na 99% niekde inde. Nevahaj a ries to kym to presvihnes a povezies sa v sanitke.