Mám zničený celý život chcem nárast

oniiicek

Ahoj,

skor ci neskor sa budes s tym musiet naucit zit a zmierit. Cvic dobre sa stravuj, behaj von s kamošmi a bud prirodzeny = nemysli na to co si a ci vobec niekto nieco mysli o tvojej vyske.
Doveru si vybudujes jedine makanim na sebe a postupnymi vysledkami, ktore niekedy trva kym pridu.

Dolezite je vypadat prirodzene, mat pracu, svoje nazory, par dobrych priatelov - nevyclenovat sa s kolektivu. Kto ta nechce takeho aky si, nech ide dalej...Proste nerob zo seba uboziaka.

Zijes len raz a neplac. Nech bude zivot akykolvek tvrdy. Si tu na to aby si sa postavil a riesil vsetky problemy, ktore v zivote nastanu aže ich nebude malo - to si pis :-). Viem o com hovorim, tiez som volakedy zakladal podobne temy ako ty.

Jedine na co som vekom prisiel, ze mi fnukat nepomoze. A meriam o par cm viac ako ty = 169 :-)

pupavka18

Našla som na nete dosť článkov o liečbe na rast, rastový hormón, tak skús to prečítať, ísť za odborníkmi nech ti zmerajú tvoje rastové hormóny, aj v tvojom veku,že sa môže ešte podávať, tak skús poskúšat všetko,

Deti rastové hormóny berú a dorastajú, uz si dospelý, tak skus za týmto sa ešte poobzerať, škoda,že v rodine ti s týmto už dávnejšie nepomohli,

Tak budeš mať svedomie čisté, že si nič nezanedbal.

pupavka18

Ty sa ešte hľadáš...si veľmi mladý a možno zakomplexovaný, nemáš sa rád

Veď Lobotka je tiež nízky ,pár cm vyšší od teba, daj topánky vyššie, teraz predsa s hrubou podrážkou sú vseliaké a máš hneď 165 cm, čiapku pošpekuluj a ideš ,s úsmevom a keď treba, tak do posilky, pracuj na sebe, neknuč...

Každý musí, nemysli, moja dcéra z liekov na 137 kg, z dievčaťa 64kg, k tomu psychiatrické diagnózy, depresia, nábeh na schizofréniu, bludy, Ocd, ADHD, depresia 2.stuoen z 3. a potom som prestala čítať správy z nemocnice, 11x pobyt na psychine medzi doslova troskami, hrozil ústav, stavala sa tiež troskou,

A teraz? 74 kg, ale disciplína, makala na sebe, znášala pohľady, lebo príšerne tučná, z dievčatá,čo zlyžovalo Skalnaté Pleso hravo, ledva prešla pár krokov a sadnúť....
Pracuj aj ty na sebe, vykašli sa na to, že máš 160 cm, nezmeníš to, zmeň ale svoje zmýšľanie a pohľad na svet, choď do posilky, vyčistíš hlavu,.

Na zoznamke si s niekým píš, že prídeš na ine myšlienky, výšku nedávaj, veď ide o priateľstvo, kresťanská zoznamka skús, tam nie sú len nábožensky založení...
Nájdi dáku dobrovoľnícku skupinu, alebo ešte aj pracuješ, dokladaj tovar v dákom velkom obchode, tam bude kolektív dievčat a sranda k tomu, neseď, nedumaj, jazykový kurz daj,

Ak treba ,popracuj na svojej postave, buduj sebavedomie, nebuď za chudáčika, lebo nie si

Hrozne12345

Chcem nárast trápi ma to veľmi spolužiaci všetko narástli ja nie chcem nárast nebaví ma taky žiť ani byť

MrkvovyDzus

Poznám jedného muža, ktorý je nižší, možno podobný tvojej výške. Sebavedomia má na rozdávanie, zobral by som si, keby rozdával :D Nerieš svoju výšku, ale snaž sa žiť čo najlepšie, pracuj na sebe, pomáhaj iným. Máš na to.

p.s.: niektorým ženám zase vadí, že sú vyššie a zrejme si neuvedomujú, koľkým mužom sa vyššie ženy môžu páčiť.

p.s.2: ženy sú vo všeobecnosti na výzor muža zamerané menej, než muži pri ženách

p.s.3: choď viac do spoločnosti, neviem, aké sú tvoje záujmy, či pracuješ... no keď zakúsiš to prijatie od ľudí, malo by to zabrať :)

Hrozne12345

Trápi ma to veľmi chcem stým niečo robiť niejaku operáciu alebo niečo lebo ja stým nedokážem žiť ani dievča preto nechcem ani nič

modrizitka

tusim tu uz nieco taketo bolo a neviem ci je to zart autora a len chce na seba uputat pozornost alebo o co ide. kazdopadne ak to myslis vazne treba vyhladat odbornu pomoc.

daniela2

Opatrovatelsky kurz a chod opatrovat starych ludi. Budu si ta vazit a budu ta cakat, Su ludia, ktori su na tom horsie, takze neplac a chod im pomahat. Hned zabudnes, kolko merias a sustredis sa na inych ludi nielen furt na seba. Mne ked bolo nanic, isla som opatrovat inych ludi, a zmenila som prostredie na dva roky.