Zmysel života

WonderWoman

Zmysel zivota ako taky podla mna neexistuje.. ale su veci, ktore robia zivot prijemnejsi ako hobby, sport, partner a hlavne dieťa.

Pertush

zivot ako taky v podstate nema zmysel, nad tym sa ani nezamyslaj...to su slova mojej psychiatricky...tie som si aj vzala k srdcu, uz neriesim, zijem si tu a teraz v pritomnom okamihu a je mi fajn...

alicablana

Pre farizejov pokrytcov a tých ktorý ukazujú prstami:
Buďte teda milosrdní, ako je milosrdný aj váš Otec. Nesúďte a nebudete súdení; nepotupujte a nebudete potupení; odpúšťajte a bude aj vám odpustené.Dávajte a bude vám dané. Mieru dobrú, natlačenú, natrasenú a vrchom nasypanú dajú vám do lona; lebo akou mierou meriate, takou vám bude namerané.Povedal im aj podobenstvo: Či môže vodiť slepý slepého? Či nepadnú obaja do jamy? Nie je učeník nad učiteľa, ale dokonalý bude každý, keď bude ako jeho učiteľ.Prečo vidíš bratovi v oku smietku, keď vo vlastnom oku nebadáš brvno? Ako môžeš povedať bratovi: Brat môj, dovoľ, vyberiem ti smietku, ktorú máš v oku, keď ty nevidíš brvno vo svojom oku? Pokrytec, vytiahni najprv brvno z vlastného oka, a potom uvidíš, ako vybrať smietku, ktorá je v oku bratovom.

Almarinos

Mna robi stastnejsim hlavne to, ked si na sebe zbadam urcite veci (vlastnosti, postoje, negat. presvedcenia/programy),na zaklade ktorych fungujem a ktore ma obmedzuju v tom, aby som mohol byt stastny a sam sebou. Ked sa mi podari aj 1 vec z tych mnohych desifrovat, tak som stastnejsi o nieco. Je toho viacej a je to skryte a bavi ma to obcas 7odkryvat...
Nemoze byt moc clovek stastny hlavne taky, ktory sam pred sebou skryva mnohe neprijemne veci. Cize nie je sam so sebou vyrovnany a tym padom ako keby nemal zmysel zit.

1994ka

Jedina cinnost, pri ktorej ako tak potlacim blbe myslienky je šport.. Zmysel zivota to neni, ale stastie vie navodit.