CBD OLEJ

gimbaska

no tak ja teda vobec neviem, ze cim to je, pretoze mne osobne nezabralo zatial ani jedno cbd, co som kedy vyskusala. mozno to ozaj zalezi aj na tom, kedy si to clovek dava, ci?

Martina2456

Ahoj, ja som mala CBD kvapky, konkrétne túto CBD tinktúru: www.semena-marihuany.cz. Mne veľmi pomohla, keď som mala agresívne akné na tvári. Užívala som to ústne, ale vedela som si to niekedy rozotrieť aj zvonku. Akné sa mi akoby premenilo na malé chrastičky a zahojilo sa.

Svetlanka7

Mne to pomáha celkom na spánok a beriem od www.ilovecbd.sk a som s tým spokojná :) Určite to má svoje výhody, minimálne v tomto :)

Adrianka1976

Ja používam Cannapurna 20% CBD olej, samozrejme Full Spectrum, ktorý mi odporučil pán na www.greendoctor.sk a naozaj lepšie spím a cítim sa celý deň ovela menej vstresovaná… skúšala som viac druhov CBD kvapiek (napr. Plačková, CBDium,…) ale jednoznačne Cannapurna, ja už viac experimentovať nebudem.

Don Mateo

Mne aj preto nevyhovuje olejová forma. Už vyše mesiaca používam CBD kapsule, ktoré sú omnoho praktickejšie na užívanie. Možno si to len nahováram, ale pociťujem pri nich aj lepší účinok ako oleje od rovnakého výrobcu. Ja osobne používam tieto www.bionte.sk