chcem pribrat ako?

123456

papat a cvicit... pravidelne... to neplati len na chudnutie, ale aj na priberanie... mozno nejaky pangamin k tomu :) b-komplex

majuška

Ahojte, chodte za gastroentrologom, a povedzte mu, ze chcete pribrat. Vypytajte si od neho také džusy, ktoré dostanete na recept v lekárni a z nich určite priberiete. Neviem ako sa volájú ale sú v rôznych príchutach napr. lesné ovocie, jahody, čokoláda, vanilka. Vy zaplatíte 20SK za recept a ostatné prepláca poistovna, pretože skutočnosti stoja až 60SK jeden džus. Treba ich vypit aspon 15.- každý den jeden.

luci

Ahoj...Ja mam 13 rokov meriam 148cm a vazim 31kg.Viete mi povedat co take mam jest aby som pribrala???Jem vela a casto a stale nepriberam.Jem aj maso ale nemam rada mastne maso je to moj problem???ODPIS

luci

Ahoj...Ja mam 13 rokov meriam 148cm a vazim 31kg.Porad ako mam pribrat?Ja jem hrozne vela,casto...Ale nemam rada mastne maso je to moj problem?Ako mam pribrat?Velmi ma to trapi lebo dostavam nie pekne narazky zo skoly...ODPIS

jaja

ja mam taky isty problem a uz si z toho tazku hlavu nerobim. vzdy si poviem radsej chudsia v mladom veku ako tucna.... no nie? nenosim sukne a tym nevidno moje chude nozky:-) vela spravi styl oblecenia, zarucene......

iwe

Ahoj ja mam rovnaky problem. Mam 173cm a 52kg a nieto pribrať. Je to asi genetické, alebo máme rýchly metabolizmus. Istú dobu som sa obávala či nemám niečo so štítnou žľazou, nop vtedy sa chudne.No zistila som, že pomáha jesť často, určite nevynechať raňajky a cez deň si dopraj na čo máš chuť.Držím palce. keby Ti to náhodou nešlo...nezúfaj, veď i tak Ti to určite je veľa báb ktoré Ti Tvoju postavu závidia.

siss

ahoj.a ja?ja mam13 rokov meriam 150cm a vazim IBA 35kg.co mam robit ja ? ty mas podla BMI 18.00=MAS PODVAHU ale keby si mala od tych 54/55 kil mas idealnu hmotnost ale nepreskoc hranicu70kg.pocitala som ze mas nad 20rokov. skus ist do FORUM KRASA a tam najdes vela ludi ktory ti poradia ze co mas jest ale ja ti radim: jedz ovsene vlocky,maso-slanina..., fazula a plnohodnotne suroviny a hlavne jedz v malych davkach ale casto potom odpis ahoj