pomože my už daký ortoped najdem u dakeho ortopéda pomoc

sara

Ahojte chcela by som poprosit o uprimnu radu. Neviem co mam s kolenamy no zacalo sa to tri mesiace dozadu, viem kde som robila chyby no teraz potrebujem dat dokopy moje kolena. Tri mesiace dozadu som bicyklovala priblizne 9hodin do tyzdna plus cvicenie, prechadzky so psamy a nakoniec som si pridala behanie a pravdaze praca v noci a skola cez den. Behat som bola mozno stryry krat a raz rano som sa zobudila s bolestamy v kolenach, ktore mam z vonkajsej strany opuchnute asi centimeter a mam rozne bolesti, az po palenie v stehnach. Lekar mi predpisal Voltaren, no ja si nemyslim ze mi to pomoze pretoze on nehladal pricinu co mi vlastne je. Ak mi niekdo moze poradit uprimne bola by som velmy vdacna. Moj mail je sarab@zoznam.sk. Vopred dakujem.

[zruseny12]

TZ1,porad sa s RNG,on by ti vedel poradit aspon priblizne na zapal a na klby...co by si mal pouzivat akrem chemie...ja osobne mam tiez problemi,bola som u ortopeda a ten mi pomohol...nemozem sa stazovat...odkial pochadzas?lebo ja chodim k ortopedovy a je to velmi dobry odbornik a ma aj otca a tiez vyborny ortoped...

milco

mám podobné skúsenosti s kolenami a s ortopédmi,20 rokov som počúval ich rady a ničil si zdravie ibuprofénom a inými hovadinami, čo mi predpisovali, keby som si nebol pomáhal bylinkami asi dnes píšem z invalidného vozíka dnes také problémy nemám ale žiadny Mudr mi pri tom nepomohol,riešenie existuje a je veľmi jednoduché...

TZ1

Mám problem s kolenamy ked sem byl u ortopéda našel na dvoch kolenach zapal okolo jablčka predpisuje my len mastišky lieky bol sem aj na elektroliečbe a rehabilitacii potrebujem zistit čo mám presne snimy s kolenamy a či je aj iná liečba ak ano aká všetko okrem operacii snej mám strach a mám obavu ked sa minu lieky a mastička od ortopéda tak se bojím že sa my stane to čo semy stava ked vzstanem tak ked začne bolet koleno tak sním nepohnem na 15 minut pomože my dagdo.

janka12

awoj priblizne viem ako sa citis teraz mam 18 a predtromi rokmi som si odtrpela dve tazke operacie oboch kolien.No este pred opereciami som trpela dva roky v bolestiach.Dopovali ma ibuprofenom a jeden z mnohych ortopedov ktorich som navstivila mi povedal ze symulujem a pritom som postupne prichadzala o nohy a dnes by som uz nechodila.Davaj si na seby pozor a najdi si poriadneho odbornika.ja som precestovala tristvrte Slovenska aby mi niekto pomohol.BA na druhej ortopedickej klinike.tam skus hladat.Tam ma zachranili v hodine dvanastej.Drzim palce daj niekedy vediet ako si dopadol

snuki

Kedže ho poznám a poznám kamoša čo je advokat može vám dobre zavarit pojdeme za TZ1 a opítame sa ho aký trest by bol hoden vám nech vybere on to bude zabava som zvedavý kolký zvás pridú o pracu kedže mu nechcete pomoct!

snuki

No tak ortopédy ste tu ak ano odpovedajte prečo mu nepomožete to ste všetci taký to nigdo zvás mu nechce pomoct?

snuki

Keby sem ja byl ortopéd tak be sem mu pomohol najpr by sem zistil čo mu je s kolenamy a pak bych ho dal na niakú liečbu a pokusil by sem se mu pomoct to to sa nerobí ortopédy že nigdo mu nevie pomoct!