Ploštice v byte

Príspevok v téme: Ploštice v byte
Mimus2020

Dobrý deň,
Minulý rok novembri sme si s priateľom kúpili garsonku v paneláku, a tento rok v lete pred mesiacom sme objavili v posteľi ploštice, a od vtedy ich objavujeme vždy po jednej každý večer, sme zufalý, on šiel zatiaľ spať do rodičovského dom kde byvaju už len jeho dospelý surodenci ktorí sú kres´tansky fanatici, a s toho dovodu tam s nim nemôžem byvať ani tyždeň, neviem čo robiť zase spávame oddelene .( som zufalá a neviem čo robit,

Glasnst1

Musím ťa sklamať ale budeš sa musieť asi obrátiť na firmu ktorá sa stým zaoberá inak sa toho svinstva nezbavíš dvojizbový byt stojí cca 3OO eur. a potrebuješ dva postreky v rozmedzí dvoch týždňov.

Glasnst1

Musím ťa sklamať ale budeš sa musieť asi obrátiť na firmu ktorá sa stým zaoberá inak sa toho svinstva nezbavíš dvojizbový byt stojí cca 3OO eur. a potrebuješ dva postreky v rozmedzí dvoch týždňov.

Mimus2020

Ja byvam v panelovom dome kde je 10 poschodi a bývajú tu romovia a asociali, tak asi sa s nimi nedohodnem, ale malo by to účinkovať keď len ja si to dám do bytu

martinmlm

šetrím si na to :)....kým si to kúpim mám dojednané, že mi to ten automech. požičia....chcem dezinfikovať celý dom izbu po izbe/200m/...pachy, moľe, roztoče, háveď za obkladom.......Keď máš potvorky ty v byte, budú aj u susedov. Poskladajte sa na jeden prístroj a vyčistite si celú bytovku./ked sa dá s nimi dohodnúť/