Štvalo by vás to?

Príspevok v téme: Štvalo by vás to?
chalanisko

Zdravím...len sa chcem podeliť o skúsenosť a zaujíma ma ako by ste reagovali vy...mám krásny vzťah s priateľkou s ktorou si hovoríme všetko sme k sebe otvorený a preto sa mi priznala s jednou vecou...raz sme sa rozprávali o sociálnych sieťach a hovoril som jej o Snapchate ako to nenavidim že sú tam len šlap*y ktoré posielajú polonahé fotky debi*om a tak podobne...a priznala sa mi že raz to spravila aj ona a strašne moc ju to trápilo hlavne aj potom čo som povedal svoj názor ako to vidím tak sa bála že ju začnem brať inak...samozrejme som ju upokojil že všetko je v poriadku že si vážim toho že mi všetko hovorí a tak ďalej...viem že mala ťažké detstvo niektoré veci skrátka vytvárajú pohnútky robiť rôzne veci ale o tom tu písať nechcem...len som zvedavý na váš názor...mna to tiež trochu trápi...nie že by som nad tým premýšľal že ach pred 5 rokmi poslala jednu fotku ale tak chápete asi

kotricka

absolutne nie...pokial to nerobi stale a neposiela take fotky cudzim chlapom, neviem preco by ta to malo trapit. kazdy podla mna v mladosti porobil veci, na ktore nie je uplne hrdy

mamibs

nestvalo. nikto nie je dokonaly a pokial to klape, nie je co riesit. neviem kolko mas rokov, ale keby mas 30-40 a nemas partnerku v najlepsich rokoch zivota, tak to by bolo omnoho horsie :)

diia

a ked to posielala, tak ste uz boli spolu alebo bola single? lebo ak single, tak ta to vobec nemusi trapit. a este je aj to pravda, ze bola mladsia, mala menej rozumu tak robila aj taketo veci. zabudni na to a uzivaj si pritomnost!