SYNDROM TOXICKEHO SOKU

tesorino

ja neviem ja ked som si dala prvy krat tampon tak mi zostalo zle a vracala som,tak som si ho nedavala, ale zistila som ze ho mozem pouzivat az na treti den a nic mi to uz nerobi

sedmikraska

Najde sa tu vobec niekto, kto ma stym skusenost? Tiez som bola oplasena, ked som to prvy krat citala, ale za cele roky som o tom nic nepocula

petickabb

Nie, urcite to nie je syndrom tox. soku, to by si vyzerala inak:-)tampony su super, ked ich pravidelne menis a striedas s vlozkami. gynekolog by ich urcite neodporucil, lebo si asi este nevyskusal behat 6 dni s plienkou:-)

marča

Vieš, najlepšie je nepoužívať tampony...žiadny gynekolog svojej žene neodporuča ich používať, ver mi...

veru

ako si si v pribalovom letaku asi precitala sts ta moze "napadnut" aj ked tampony nepouzivas (ja ix pouz pravidelne cca 8rokov a xvalabohu ziadny sts som nepozorovala:-) mozno je to ako ked citas o nejakej xorobe a jej priznakox tak si hned myslis ze ju mas:-)) mozno si len prexladla z tyx vykyvov teplot a pocasia...al tak podobne ale tazko takto povedat (oni mali mozno skor na mysli asi horucku a bolesti hlavy,svalov atd..pri tej horucke ale nezarucim ti to:-)) ved daj vedet co sa z toho vyklulo nakoniec:-) (asi som ti velmi nepomohla co?!:-))) nevadi:-)