ako ho odmietnut, ked sa predstiera ze nema zaujem

Príspevok v téme: ako ho odmietnut, ked sa predstiera ze nema zaujem
ceruzka

Ked ma chalan zavola von vacsinou sa mi velmi tazko pripusta, ze by o mna mohol mat zaujem. Mam dost nizke sebavedomie a ked sa toto stretne nahodou s niekym, kto ho prilis vysoke nema tiez, mame problem. Neviem ako ho odmietnut. Ledva si pripustim ze tam nieco moze byt a ked este chalan predstiera, ze sa so mnou chce iba kamaratit, aj ked viem ze to tak nie je, neviem co mam robit, lebo sa mi to tazko pripusta a je mi trapne zacat tuto temu. Neviem ako na nu prirodzene a ujasnit si to. Chcem sa s nim stretnut, povedat mu ze nemam zaujem a nech si vyberie ci mu za to stojim aj ako kamaratka. Zjavne to zo mna nie je citit, pretoze sa mi opakovane stalo, ze ma chalan volal dalej realtivne casto von aj ked som ja mala pocit, ze ho taktne, ale intenzivne odmietam. Takze otazka je - ked na to prirodzene neprejde konverzacia, ako ju zacat? Vacsinou sa mi stane ze skonci stretko, cele prebehlo cisto v kamaratskom duchu, ziaden pokus o nic, pridem domov a chalan dalej pise, aktivny, kde si bola, prisla si v poriadku, blabla a ked odpisem dvoma slovami, na tyzden umrie a potom zase boom, pod von pod do kina atd. Nechcem tahat za nos, ale zjavne to robim.

ahjajjaj

pozri, kým sú jeho prejavy kamarátske, tak sa správaj kamarátsky. Prípadne, keď Ťa volá von sa ho spýtaj, či mu nebude vadiť, ak privedieš aj svoju kamošku.