Ma muz pravo dat facku zene, alebo kopnut do nej, zhodit ju na zem, ked zena vyvola hadku?

zena

Milá Lovita, máš pocit, že si niekto z tebou spomínaných pýtal radu od teba??? Nie!!! Tak buď taká láskavá a riaď sa TY svojou radou a nerozdávaj ich tým, ktorí to od teba nežiadali. Ale rozhodne to nerob tak, že sa budeš starať "do seba", ale O seba! Ciao!

Lovita

Nech sa každý stará do seba potom bude všetko dobré.Aj ty Keita aj ty Parker aj Žena aj ja a každý. Nech si každý ide po svojom.

Lovita

Nech sa každý stará do seba potom bude všetko dobré.Aj ty Keita aj ty Parker aj Žena aj ja a každý. Nech si každý ide po svojom.

Keita

Je to prieskum, pisem o tazsich temach. Zatial som psychicky ok, teda aspon myslim. Snad zo mna nebude Potokarova, ale ta hrala, nepisala...

Lovita

My máme ženy pracujeme podnikáme chodievame ako frajeri milujeme sa zo ženami smejeme stále viac a viac dovolenkujeme v najkrajších hoteloch. A ty keita zena ako si na tom???

Parker

Toto je diskutabilná téma.

Právo má, ale je tam jedno veľké ALE.

Muž by ženu nemal udrieť, za žiadnych okolností, ale ak sa žena odváži k facke, mala by mať na to skutočne vážny dôvod.

Ak žena dá facku mužovi a ten ako správny muž jej ju nevráti, tak nabudúce žena získa viac odvahy a po čase jej fackovanie muža príde ako normálna vec. Takýto vzťah môže skĺznuť do tyranie a skončiť vážny dôsledkami. Ako to môže dopadnúť, tak si na Youtube pozrite túto epizódu www.youtube.com

ahjajjaj

aj žena môže opustiť muža, aj muž môže opustiť ženu. Je to o konštruktívnej komunikácii. Sotenie, úder je nekonštruktívna komunikácia. Žena, ktorá udrie chlapa je nezrelá osobnosť. Je otázka, či ide o jeden úder, alebo ho ide biť. Chlap sa vie ubrániť aj tak, že jej jednoducho zachytí ruky, aby ho nemohla udrieť a celým svojím správaním jej dáva najavo, že je urazený, a že pre neho je toto neprístojné správanie. Trpezlivý chlap môže odpustiť, ak sa to stane nejak výnimočne a ojedinele a žena sa ospravedlní. Je to o veľkosti ducha toho chlapa, či použije proti nej jej vlastné metódy, čím to môže viac vyhrotiť, alebo či to bude riešiť inteligentne. Za samotnú hádku, aj keď ju vyvolá žena sa zaucho nedáva. Na fyzický útok možno reagovať protiútokom, keď nezaberie to, že jej chytí ruky, aby ho nemohla udrieť.