Ako casto mate sex,uvedte vek a kvalitu

sephora

ja mam 24, priatel 31. Byvame spolu a sex mame skoro kazdy den. Ja mam chut na sex skoro stale, aj ked pracujem. Cim som starsia, tym je to lepsie. Bavi ma to coraz viac... ;-)

69potworka69

Tak ja mám vyše 17 a môj priateľ vyše 19..
Nás sexuálny život je krátky zatiaľ,ale zato vždy neuveriteľne krásny a neuveriteľne užastný..
Za nič na svete by som svojho chalana nevymenila za iného pre sex..
Bo náš ma správnu KVALITU aj KVANTITU.. :O)

SEX je moja LÁSKA s mojou ZLOBKOU..
KISS pre ňu..
MIĽUJEM ŤA moja ZLOBKA..

Ako hovorí môj priateľ: ,,SEX je súčasť vzťahu!,,
(!Nato nikdy nikto nezabúdajte!)

kitti

ked uz byvate spolu,tak je to celkom ine ako ste chodili spolu.Teraz ste uz spolu,aj ked mozno na seba ani nemate "chut". On robi,je unaveny.Predtym iste za tebou nesiel,ked bol unaveny.Teraz si uz nemozete vyberat. Aj ja robim,mam tiez dost blbu pracu.Vecer sa tesim,ked sa mozem ku priatelovi pritulit a on ma pohladka.Neviem ako casto,ale zase ked ma tazku pracu,necakaj od neho,ze to budete mat kazdy den.Je to ine u tych,ktory len presedie cely den v kancelarii.Tam je urcite lepsie ako v nejakej tovarni.Ked pride vecer domov unaveny,sprav dobru veceru,sprav mu dobry masaz a potom uvidis.Ale treba sa snim aj porozpravat,povedat mu,ze ti to nestaci,aby vedel o tom.Ak ho mas rada musite spravit nejaky kompromis,aby obi dvom vyhovovalo

lusijka

hned zaspi?..nuz, to sa stava chlapom, ze si svoje odrobia, lahnu a zaspia jak babatka. Tiez s priatelom zijem 2 roky a sex uz nemame tak casto ako na zaciatku. Ja mam 25 a on 29rokov. Obaja pracujeme ,on od skoreho rana do vecera, tak ho chapem. Ved aj ja sama som niekedy velmi unavena a nechce sa mi.Vtedy mu to spravim len pusou a je stastny jak blcha. chi chi Ale zato ked ho mame, tak to stoji za to.;-)

stanley3

lastovicka moja,ten casty sex ti zavidim.dufam,ze aj ku mne to raz pride...
a vie mi niekto vysvetlit,preco frejerka nema chut na druhe cislo hned po?ona hned zaspi....a je mrtva

lastovicka

P.S. Aby som uviedla kvalitu - velmi kvalitny sexik mame, zakazdym mame obaja silne orgazmy a sme si este blizsi.

lastovicka

Ups, ja zijem s priatelom 4 roky, mam 25, on o 11 viac a sex mame vtedy, ked mame na to chut - aj pocas tyzdna, ked pride unaveny z roboty niekedy, vacsinou vsak cez vikendy a to az tak, ze nevladzem chodit:)

iii

stanley3 skus ju poriadne nadrzat alebo co.ja aj ked nechcem sex a vobec nemam chut tak neviem ako ale ma mopj chlapec tak nadrzi ze potom neviem co zo sebou robit a brutal sex.on mi len ukaze a ja som hotova a bavkame sa cely den a kazdy den.

stanley3

TAK O TOM SME SA UZ BAVILI MOC KRAT.POVEDALA,ZE ONA SKRATKA NEMA CHUT NA SEX AKO JA.SEX JE KVALITNY,ALE KVANTITA CHYBA.MASTURBACIA JE U MNA NORMALNA VEC,AJ KED SI MYSLIM ZE TO BY MALA BYT JEJ ROBOTA.CO UZ!!!

zahadna

byvame spolu uz rok : ) a stale je to super, si myslim, ze by ste si mali sadnut a pokecat o tom, normalne face to face a prist na to spolocne kde je problem, drzim palce, musim ist do prace, vecer to omrknem pa