PN volne vychadzky

Príspevok v téme: PN volne vychadzky
Martin11

Dobry, som student VS a zaroven pracujem na 30hod uvezku. Bol som operovany a momentalne som na pn a mam sa zastavit zajtra u doktorky s pnkou a ohladne vychadzok. Nakolko moje jedine obmedzenie je ze nemozem zdvihat tazke predmety, mam problem sa zohybat a zdvyhat hore ruky, kvoli comu nemozem pracovat, s vychadzkami a skolou nemam ziaden problem. Chcem sa spytat ci je teda mozne vybavit si nieco ako neobmedzene vychadzky popripade celodenne.
Dakujem ;)

hirta

toto nie je dôvod na celodenné vychádzky, to potom môžeš ísť aj do školy, aj do práce a nemusíš maródiť

ZdravyUsudok

Kikuš nekecaj,
existuju ak by si bola psychiatricky alebo onkologicky pacient.
A on ma nieco s rukami, asi tazko moze robit, chce sa pocas pnky viac potulovat po vonku.

kikusqa788

celodenne vychádzky neexistujú. ak si schopný a pracovať aj študovať, tak ťa doktorka vypíše ako práce schopný a tým pádom na pnke nebudeš a hotovo...

ZdravyUsudok

Ano presne tiež som nasla ..celodenne vychadzky maju len onkologicky a psychiatricky pacienti, ostatni maju len styri hodiny cez den.
Straz si cas, chodia kontroly aj cez vikendy a sviatky co uvadzaju, cize sa mozu ludia zo socialnej poistovni objavit u teba doma kedykolvek.

zena

Martin, na "voľné vychádzky" môžeš zabudnúť. Nie si onkologický, ani psychiatrický pacient. Záleží od lekára a tvojej dg., či ti povolí vychádzky 2 hod. doobeda a 2 poobede.

swistica

Neobmedzene vychadzky byvaju pri psychiatrickych diagnozach. V inych pripadoch som o tom nepocula. Skus sa vsak pytat svojej doktorky, mozno bude vediet viac.