schizofrénia

tvoja sestra

dneska kto nema dusevnu poruchu je out u mladych jak tak pozeram. mat diagnozu to uz nieco znamenas, fakt :D
nemas doma dost pozornosti? kaslu na teba, stavim sa ze mama sa niekde flaka, nemaju cas na teba. si jedinacik.alebo sa citis osamely..
poradim ti, co by ta mohlo bavit. meditacie. hladaj si o astralnom cestovani, skusaj holotropne dychanie. to ti da zazitky..

tvoja sestra

nakoniec zistis ze ludia okolo teba dostavaju prikazy od mimozemstanov aby ta zbavili tejto superschopnosti, lebo uz im zacnes prekazat ..hm? pacilo by s ti to?

tvoja sestra

tak si predstav ze zijes v spojeni s mimozemstanmi a zacnu ti hovorit aby si si klakol v strede ulice ze prave teraz cez teba prejde vesmirna energia a budes s nimi v hlbsom spojeni. alebo ti zacnu hovorit ze oblecenie ktore mas je prezrate smrtiacimi pavucikmi a len ty si dostal tu informaciu o tom a zacnes to zo seba strhat v elektricke a kricat na ludi aby to spravili tak tiez..alebo nieco ine...super?

Pag

Keby som si mal vybrat medzi riesenim jeb... kauz a zachranou zivotov, tak by som si vybral to druhee a neplytval by som casom na osobne vysetrovanie, mohol by som sa na to vys... Kazdy den umrie pomaly jeden clovek, vsak to su straty uz pomaly ako v mensej vojne. To si nikto vazne este nikto nevsimol? Vsade rakovina? Do pi.e z coho? Ziv. prostredie? Moja misia je splnena, co sa tyka mojich veci, uz budem mat len poznamky (neagresivne). Amen.

Pag

Vacsi top by bolo to, ak by niekto dokazal pozerat jednym okom dole (pod suknu) a tym druhym hore (do oci), ale na take nieco treba mat mozek isto este viac vyskratovany:-) Ako chameleon. A co sa tyka schizi, pozor na to, moze ist aj o inu realitu, nemusi to byt len dimenzia cuco.