Irituje ta TO

baddog

nie, ty ma nechapes, ty beries politikov ako celok, ale tak to nefunguje, oni maju svoju agendu, kazda strana, ale aj jednotlivci, ide o to, kolko z toho je pre teba a krajinu prospesne
on urobi x veci, nie zo vsetkymi musis suhlasit, je mnozstvo zalezitosti, ktorym sa politici venuju, ale ak urobi aspon nieco, je to lepsie ako nic, bohuzial takto to na slovensku chodi, ale jeho volic niesom, ani som nikdy nebol, iba suhlasim s touto jednou vecou a niekolkymi dalsimi, s inymi zas nesuhlasim, tak je to aj s ostatnymi, je to vyber mensieho zla....

baddog

indivisible, treba robit opatrenia na roznych urovniach, slovaci nadavali aj ked postavili futbalovy stadion, ze naco, nadavaju aj teraz na toto
ale nielen chlebom je clovek zivy, ked sa nieco urobi, treba povedat, ok, kvitujeme, ale chceme viac a su aj dolezitejsie temy

problem je ale, ze ludia na vsetko kaslu a nadavaju len doma, alebo v krcme, tam, kde si treba hubu otvorit si ju nikto neotvori
len zalezu do kuta a hotovo
a este ked si ju otvoris, tak si ten zly :D zazil som to viackrat
do ulic idu robit komparz nejakym deckam, co im politici z gati trcia, s transparentam a heslami ala bolsevicka revolucia, ale za lepsie platy a podmienky nikto zadok nezdvihne
este sme totiz nezbadali, ako funguje kapitalizmus, ze co si nevybojujes nemas, v nemecku odstavia letisko zamestnanci, maju na haku, lebo nechcu 2000 ale 2500 eur, tu ziadaju ludia 50 eur k 500 eurovej vyplate a uz pride 853 "odbornikov", ktori zaplavia media s tym, ako to poskodi ekonomiku a ludia tomu uveria a trpia dalej
a potom si zvolia este toho, co im znizi ich prijmy a zvysi dane, lebo ho ani nepoznaju a naletia zas na frazy a hesla a takto dokola, preto to tu vyzera, ako vyzera
nevidim to vobec ruzovo tu, sme na ceste detroitu....

indivisible

baddog, myslis si, ze o toto ide plagiatorovi? nie je cas na taketo somariny, nemame robotu, nemame kde byvat, na co sa to hrame?

baddog

este by som doplnil, ze ja niesom genius(a mozno som, co ty vies, mozno pridem na nieco velke :D) , ani sa na to nehram, vzdy sa snazim argumentovat vecne a ak sa mylim, chybu si uznam a snazim sa poucit

hellodear, no ja som huba nevymachana, hned si ju otvorim tam, kde treba, mna len tak do uzkych niekto nedostane ;) samozrejme, clovek sa nemoze rozculovat nad kazdou somarinou a niekedy(casto) sa treba nad veci povzniest, to by som sa rozculoval cely den :D

indivisible, my slovaci sme dobrosrdecni, ale nepasuje nam tato chora doba, ta pokrivila nase tradicne povahove crty, ludia zapasia proti sebe, to nieje prirodzene, politika je vymysel mocnych, ktori si vymysleli system, ktory ich chrani
na slovensku je ale problem v ludoch, nerozumeju jej, volia podla medialnych masiek, uz len ta volba prezidenta je hanba
dankov stoziar je uplne v poriadku, pretoze su tu sily, ktore sa snazia znicit slovensku statnost, taky Truban a jeho banda vykrikuje, ako nieje nic trapnejsie ako lokalpatriotizmus
v usa maju bezne ludia pred domom vlajky, tu sa ideme pokakat, ked niekto urobi jeden stoziar, jasne, mame ine problemy, ale treba milovat svoju krajinu, aj takto, to je nutne, treba ucit ludi vlastnenectvu, inac budu mat veci verejne na haku, media sa snazia do ludi tlacit len nakupovanie a lacnu zabavu, potom to tak vyzera, uff som sa rozrecnil, ale je to na dlhuuuu debatu :)

Broskynka

Baddog pekny prispevok :)
Irituje ma trapnost niektorich Slovakov, ktori sa hraju na strasne bohatych, strasne krasnych, alebo strasne dolezitych na tomto flaku na mape, kde nieco dokazat nie je az take vyznamne, nech je to uz cokolvek. Neuvedomujuc si svoju malost. Vodici, ktori sa nevedia spravat, ludia, ktori nevedia chodit jednou stranou, ale roztrusene, vagne, chaoticky, bud sa nedaju obist, alebo nie su schopni uhnut, ak niekto ide oproti. Asi celkovo nevychovani ludia, ktori sa nevedia spravat-normalne, slusne, ludsky. A studena polievka.

hellodear

baddog
stotoznujem sa s tvojim prispevkom a zaujimalo by ma, ako reagujes na to, ked sa to prave deje pred tebou alebo ked sa ta to priamo dotyka? Dakujem

indivisible

baddog, si sa s konom zrazil? :D :), vobec to nie je nasa narodna vlastnost, ani podla vyskumov. Su take narody, ale my to nie sme.

Irituje ma dankov stoziar, hlupost politikov vseobecne, nespravodlivost pri verejnom obstaravani, pri verejnych sutaziach, pri ziskavani zakaziek. ze zivnostnik nikoho nezaujima, ale Siroky a Vahostav moze vsetko.

baddog

mna irituje ma ludska hlupost, vsade, kde sa pohnem je citelna a pritomna, ludia nemaju sposoby, su k sebe hrubi, arogantni, povysenecki, nemaju uctu a hlavne vacsine chyba pokora, ziju v materialistickej bubline, nepoznaju duchovno(nie chodit do kostola), su lahko ovlyvnitelni a hlavne nedokazu pouzivat vlastny mozog
jeden druheho len vyuzivaju pre svoje sebecke potreby, nedokazu si odpustit a robit kompromisy
ziju len pre materialno a laska sa vytraca
hlavne ale nemam rad zadubencov, ktori sa este povysuju a niekoho urazaju, hoci sami su malo inteligentni(toto samozrejme nemoze byt kazdy) a rozhladeni
o tych cestach, ako tu pise vodic, to je dalsia kapitola, ale to by sa dalo pisat donekonecna
su aj usmievavi, mili ludia, dobrosrdecni, schopni pomoci a pochopenia, je ich velmi vela, myslim, ze je to aj nasa narodna crta
potom nemam rad zmrzlinu, vanilkovu, cokoladovu, ci smolkovu, vyrobenu z drvenych smolkov, mam na nu alergiu a na smolkov tiez, cert to ber :)