Leto nuda soc. fóbia

Almarinos

No to viem na pokeci su skor ludia z kategorie odpis-dame stretko-dame sex?

Len ked si ty zalozil tu temu, ze si sa chcel stretnut tak ty si bol ten aktivny. Tak ty si bol ten kto by aj nieco podniknut chcel a nie len pisat. Takych je tu malo.

dobreuz666

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

dobreuz666

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

Almarinos

:) hehe pockame si radsej na oficialne stanovisko. Lebo cez pismenka sa to neda dobre vycitat. Ja som skor intovert.

Almarinos

Ja som to videl ked si to tu organizoval celkom vtipne co som zachytil bol ten urbex, to som si ale musel pozrieť lebo som nevedel co to je :). No ja som chcel hovorit skor o tej soc. fobii a tak. To ma zaujima. Pribehy ludi ako to prezivaju. Ale ty si podla mna skor extrovert, ci nie?

dobreuz666

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

Almarinos

No počasie sa celkom da, len som sa zamyslal na zorganizovanim nejakeho maleho vyletu alebo aspon stretavky. A mohli by sme si pripadne vymenit rady a skusenosti

dobreuz666

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.