Život na Slovensku je len bohatých....

Príspevok v téme: Život na Slovensku je len bohatých....
nestastnyslovak

Priemerný obyčajný človek je tu odpadom .... hovorte si čo chcete je to tak... ten kto má peniaze si nájde aj partnerku, má okolo seba aj veľa priateľov chodí do spoločnosti, dovolí si cestovať, kúpiť si čo chce....Prečo ostal život na Slovensku len pre jednu vrstvu? Všetko je tu predražené byty, štúdium na škole, autá všetko.... normálny človek si už ani ženu nemôže nájsť ked má priemerný plat ....je mi z toho smutno

Kvazibohac

Vies, mnoho ludi si myslu, ze ked je niekto bohaty, tak musi byt stastny, ale nie je tomu tak. Peniaze nie su vsetko a nekupis si za ne stastie, akurat ti odpadne jedna vec a sice existencne problemy. Ked je clovek bohaty a majetok nezdedil, tak musi dost tvrdo makat, aby si to udrzal. Ked o neho maju zaujem zeny, nevies, ci im ide o neho ako o cloveka alebo su to zlatokopky. Poznam vela velmi bohatych ludi a poviem ti, ze su vnutri nestastni, aj ked maju vsetko materialne. Velmi sa boja chudoby a to ich tazi. K okoliu sa spravaju odmerane, niekedy az panovacne a neludsky, skryvaju tym svoju slabost. Vedia dobre, ze mnoho ich priatelov by sa na nich vykaslalo, ak by schudobneli a aj mnoho ich manzeliek. Vies si predstavit ten tlak? Radsej byt spokojny, mat dobre vztahy, mnoho ozajstnych priatelov a zenu, ktora ta naozaj miluje, ako obrovsky dom, miliony na ucte a v garazi 3 Ferrarri. Ver mi.

Debo-dododik

A verejne priznavam,..urobil som druhy nick (dododik) :( debo a potom dododik ;) (lebo ako debo som bol naozaj debo a mal som negativne odpovede :) ) takze pardon od teraz budem pouzivat iba to co som a to debo :)))

Debo

Prispevok jak vykrik do tmy.. :)

Btw...
Zuerbord
Mozno ziadne,nie som nic extra,takze mozno aj on nie je profesne nic extra,(tu na sk su len geniovia,ti dravi,silni) ale tu na sk som bol nula,idot,kkt ,nikto,odisiel som znova prec lebo mi v zahranici ponukaju pozicie o ktorych tu na sk mozem len snivat a cely naborovy proces s ponukou prace trval 2tyzdne,odmietali ma v bratislave aj na absolventske pozicie,na tie aj ostatne sa neunuvali mi ani zavolat a tamtadada dnes idem na profesiu a niektore su tam znova.takze mozem xrat cele sk.proste nie som dost silny ,nemam co ponuknut v silnej konkurencii (znamosti),slabi odchadzaju,silni ostavaju

Teraz k disk prispevku: ak sa ti nepaci skus inde,ale podla tvojho prispevku (priemerny si nemoze najst,neviempreco riesit podla platu,bud hladas sproste pipky alebo je to nieco v com ty vidis svoj nedostatok) A neviem ci ta to iste nebude cakat aj v zahranici,

Pag

Chudobni, bohati, plusy, minusy, hore briezkom, dole briezkom, ale ano, treba sa toho nabazit:-) Vyhrat sa s tym vsetkym, materialnym.

clooo

Tak to si "objavil Ameriku"...Každému aspoň priemerne rozumnému človeku je jasné, že bohatší ľudia majú vyššiu spoločenskú hodnotu ako my chudobnejší. Našťastie sú koničky, záľuby, ku ktorým nepotrebujem spoločnosť materiálne založených ľudí, resp. ženských...