Akých youtuberov, youtuberky máte radi a prečo?

Guga12

ja pozerám také videá, ako chovať škrečkov. Aj tam kliknem, že sa mi páči, a som prihlásená, aby mi prišla správa, keď príde nové video.

Pag

Ja pozeram hudbu od Joe Satriani a sem tam aj svoje videjka. Ale ten uces, co aktualne mam a co som mal len 2 eura za strihanie a nie 5 euro, tak ma nieco do seba. Neviem, co si o mne tie zvierata aktualne myslia, ale neutekaju odo mna, stratili akoby plachost alebo akoby si ma len prezerali a prezerali a prezerali. Co si o mne myslia, to neviem, ze vyzeram ako CO??

Riia

Ja pozeravam hlavne nejake kanaly o cviceni, zdravej strave - Peta Elbova...
Potom ma bavia kanaly ako BeWise, kedysi som zvykla Zleho Zaja pozeravat.. :D
Inokedy by ich bolo aj viac, ale posledneho cca pol roka som na to nemala skoro vobec cas ich sledovat, tak som aj pozabudala :D Ale nikdy som velmi nemusela a ani nesledovala tych “tuctovych” youtuberov typu GoGo..
A v poslednej dobe som si vsimla, ze dost ludi sleduje “Slaytiiinu” :D

antisocialka

Ja už pár mesiacov sledujem Mim Čin, pretože je tiež antisociálny zjav :D. Netrepe do videí reklamy, venuje sa hlbokým témam ako napr. Ako nám sociálne siete vymývajú mozog, prečo by rodičia nemali dávať na internet deti a pod. Po každom videu sa nad témou, ktorú rozoberá musím zamyslieť a to ma baví. Navyše je hrozne vtipná :D.

drevolub

ja rad pozeram varenie a kde sa co najmenej rozprava. tu mi vyhovuje channel menom peacefulcuisine a almazankitchen. potom channel hrad lednica kde strasne sikovny chlanisko hovori o stromoch a obcas nejake to asmr.

Funeral Director

RYDHM DEE - hlavne v aute
Sandman - par postrehov na nezaplatenie
Diana Davison - pre the best rape jokes on the internet