co sa vam paci na zenach?

prihama

teraz musim reagovat lebo to sa neda len tak citat:D...takze..podla mojho priatela ..aj kamaratov co mam..a co vsetko uz viem..a co povedali..muzom sa nepacia take tenke a najdokonalejsie zienky...a ani take co nemaju "ani cici ani rici":D...neviem..mozno sa mylim..ale ze vraj:)) sa im pacia take normalne dievcata..ktore je aj za co chytit:))..a neslahne s nimi o zem ked slecny otvoria pusu a zacnu rozpravat svoje myslienky..myslim si ze muz potrebuje mat pri sebe aj cloveka ktory vie uvazovat a nie len cloveka s ktorym sa prejde po meste aby ho poukazoval kamaratom a podobne..neviem..ale dufam ze sa nemylim:))..z:)

slusny muz

Ahoj Dadka! Co sa tyka vyzoru zien, tak myslim ze mame na Slovensku krasne zeny, staci ked sa clovek prejde vecerenou Bratislavou a vidi tu krasu.
Ale ja ocenujem na zene, ked sa chova ako zena, ma svoju osobnost, nie je vulgarna a dolezity je hlavne usmev na tvar. Nemenej dolezite je aj to aby sa s nou dalo prijemne porozpravat a v nepsolednom rade mam rad ked zeny pekne vonaju..

damaxy

tak aftershave,dostal si čo si si pýtal.Nezabudni odriekaného chleba najvačší krajec dostaneš.A čo ponúkaš ty?

babenka

zeny su vo vsetkom lepsie,len to nemusia nasilu dokazovat. Ved nie nadarmo sa hovori: za kazdym uspesnzm muzom hladaj zenu! Tzn.ze toho v hlave maju vééééélmi vela! A okrem toho su krajsie ako muzi ;))

janka

Kazdemu sa paci nieco ine :) niekomu k zivotu so zenou staci naozaj len to aby mala peknu postavu a tvaricku :) ja osobne si sak myslim, ze muzov zaujmu zeny, ktore sa SMEJU a dokazu ocenit humor muza :) takisto zeny, ktore su prijemne a jemne , zeny, ktore sa spravaju ako zeny a nie muzi :)

tea

Viem si Ta predstavit aftershave...zakomplexovany latentny homosexual, ktory sa snazi si nieco dokazovat urazanim zien...ked si niektore veci priznas, tak sa Ti bude zit lahsie...a mozno si aj niekoho najdes. Co sa tyka zien, urcite sa nie kazdemu pacia "ceckate, vychrtle blond aj brunet sliepocky". Zena ma mat osobnost - to sa paci.

kvixy

Inteligencia a krasa u zien existuje,no vsak len tazko ju najdes ahtershave ty.Zamysli sa preco.Je ta chyba naozaj v nas?