Zmrzlinovac

bronka3

ano treba zvazit ci ho budes aktivne vyuzivat, potom sa oplati, ja mam zmrzlinovac nemox a robim celorocne zmrzku, moj stroj sa sam nachladi takze nemusis davat pred urobenim do mrazaku a cca do pol hodky mam zmrzku hotovuuu

Bubliii

A tak je to vec nazoru. Ja napr jogurtovac mam, aktivne pouzivam a som velmi spokojna. I ked je pravdou ze je to vlastne len termotaska s kelimkami, takze nezaberie vela miesta. Ostatne domace recepty mi nefungovali..
Preto som pisala, ze treba si to riadne premysliet, i ked urcite zmrzlinovac urobi chutnejsiu zmrzlinu ako nejake domace zmesi vlastnej vyroby, mna by tam obmedzovalo hlavne to ze naco to budem mat doma ked zmrzku jem dva mesiace do roka. Ale neviem ako autorka temy :-)

Bubliii

Ahoj. Ja to nemam, ale treba si zvazit pre a proti. Ak nevydrzis bez zmrzliny a vies, ze budes pristroj pouzivat pravidelne, cely rok, tak je to asi dobra investicia. Ale ak sa to ma vytiahnuť párkrát cez leto a zvysok roka lezat v supliku, kaslala by som na to, lebo zmrzku kupis uz hocikde, na ulici aj v obchode. A domaca zmrzka ci drt sa da celkom sikovne urobit aj do obycajnych sklenych ci plastovych kelimkov napr od jogurtu.