ktora znacka kozmetiky je dobra a lacna???

malinka

zabudla si napisat, ci mas pokozku

1.mastnu/zmiesanu alebo
2.suchsiu
3.citlivu
4.normal
5.aknoznu

v pripade 1., 3. a 5. potrebujes nieco kvalitne, takze za 300sk nekupis fakt dobry make-up aj puder, jedine ze skusis Miss Sporty, ale aj to je neiste

v pripade 2. a 4. to mas jednoduchsie, myslim ze ti Miss Sporty neuskodi.

Inac skus pozriet www.avon-online.sk

Nekupuj makeup Rimmel Cool matte, hlavne ak mas svetlu pokozku, bola by si oranzova(osobna skusenost), ani Astor prilis nedrzi. Podla toho co som skusala v drogerke najlepsi na prekrytie a aj farbou je Lasting performance odtien 100, ibaze stoji 499sk co je poriadne navysenie, kedze na anglickych strankach ho dostat za 11.90 USD-t.j. cca 275sk

napis este typ pleti ktory mas

malinka

S Miss Sporty mam skusenost, kedze moja krstna robi v drogerke. Maju vyborny korektor-taku modrobielu tycinku, make-upy ujdu, a puder-v tmavomodrom baleni neviem, ale ten zeleny proti akne katastrofa. Ich kozmetika je hlavne pre mlade dievcata, kolko mas rokov?
Inac ja preferujem este Avon, skusala som aj Rimmel(relativne lacna znacka) makeupy strasne, riasenky VRAJ dobre.
Inac nekupuj si Cool matte, robi flaky a je oranzovy. Z make-upov mam osvedceny nestieratelny z Avonu, teraz akciovo stoji 287 Sk, puder transparentny z Oriflame je vyborny, len je ho malo a je drahy. Musim nam ale napisat svoj vek, typ a odtien pleti, a konkretne cenove maximum ktore si za to vsetko ochotna vyhodit.

letty

awojj....pozri si do katalogov napr. do avona je tam uplne suprovy vyber a su tam dobre zlavy ...ja mam odtial tiez make-up normalne stal...300sk..ale potom prisli nove..a vsetky ceny sli dole a ja som ho kupila za 100SKto si mylsim ze je fakt....super a puder...najlepsie su asi tie bronzove gulicky sice stoja okolo 400skale vydrzia ti ale rok...takze to by sa oplatilo..drzim palce aby si ten spravny nasla..:D