VENTILATOR???

Príspevok v téme: VENTILATOR???
majka. s.

Ahojte vsetci. Nedavno sme kupili ventilator, lebo sa to doma uz od tej hroznej horucavy nedalo vydrzat a vonku bolo este horsie. Mame ho este len 2 dni a za tie dni som tak ochorela, ze uz mam teplotu takmer 38 stupnov a mam riadnu nadchu (verim, ze sa z toho nevykluje chripka, ale asi nie). Mama hovori, ze som chora od toho ventilatora, lebo bol obcas dlhsie zapnuty a ze som z toho prievanu chora. Je to mozne? Totiz ochorel aj moj brat (ale ten mal asi nejaku crevnu virozu a teploty 39 stupnov), teraz sopli mladsi brat a uz aj mama je chora. Je to len nahoda, ci nie?

Alternativa

Su ludia citlivi na virenie vzduchu - ventilatory, klimatizacie. No a velmi casto sa pri pouzivani ventilatora zacnu hlasit problemy s chrbticou. Chrbtica neznasa prievan, ani horuceho vzduchu. Ale Vy ste to doma zobrali fakt kolektivne :D. A nemyslim, ze ste vsetci stale sedeli pri ventilatore. Takze na buduce si ventilator nastav tak, aby si priamo necitila na sebe virenie vzduchu, hoci je to osviezujuce. Prajem Ti rychle uzdravenie.