Obiatia sú mi nepríjemné

Príspevok v téme: Obiatia sú mi nepríjemné
NoHugsNoProblem

Dobrý večer.

Neviem prečo, ale odmalička nemám rada objatia, nech sú od hocikoho. Keď som bola malá a mama ma išla objať (robila to veľmi zriedka), stiahla som sa. Je mi nepríjemné objímať rodičov, súrodencov, kamarátov/tky, cudzích ľudí. Proste všetkých.
Cítim sa vtedy úzkostlivo, mám chuť utekať čo najďalej.
Som uzavretý, plachý a samotársky človek.

Máte to niekto tak isto ?

Antisexx

Ja zas objatia a bozky na usta milujem, bozky len vo vztahu samozrejme. Ale objatia s kymkolvek a kedykolvek ak nie som vo vztahu :D filip, aj teba by som objala ze aka by bola tvoja reakcia :DD

Kazdopadne ak to nemas rada, tak to nerob. Mozes to tym ludom slusne vysvetlit. Rozumni ludia to pochopia a ti menej rozumni nie. Ja som taktiez tu pisala co rada nemam a pochopenie som nenasla, takze vsetko zavisi od toho komu co povies :)

Aliss

Ja to mam pri bozkoch na lice...pri zoznamovani sa napriklad alebo pri gratulaciach. Nemam to rada, neviem si predstavit, ze ked sa budem vydavat, tolka kopa ludi mi da bozk na lice...na obe omg :D Brrrrrrrr. Takze, chapem ta. Zvycajne stav, aky mas ty, byva preto, lebo si ta mamina nemojkala ako maleho. Jednoducho ta to "nenaucila", neviedla k tomu atd. Neznamena to, ze to nerobila vobec, sam pises, ze robila ale malo....Alebo jednoducho clovek pocas dospievania, prisiel na to, ze mu to je neprijemne. Bez predosleho dovodu.

antilooopa

Je to normálne. Si introvert s potrebou širšieho osobného priestoru, to nie je nič patologické. Sú takí ľudia, len majú pocit osamelosti a nepochopenia v prevažne extrovertnej spoločnosti. Si, aká si.