Čo robíte na Silvestra?

Pag

Pre dnešok to bude suchá strava: tri syrečky Kar.čka, tri krajce chleba a jedna paradajka:-) Nevymeníš syreček?

Kontrol0r

Niekde pôjdeme na polnočný výstup na nejaký kopec a popiť niečo a ak bude pekne možno uvidíme široko ďaleko ohňostroje :)

TukTuk2

Nový rok to je dovod na zarmutok- zase o rok zme starsi. Ale co, ked vsade okolo sa bzude oslavovat - ako male deti, ktore chcu byt uz velke.. Alebo sa bude oslavovat lebo Silvestern je dovod na alkohol a trtkanie..Tika to neuprosne kazdemu..fakt dobra dovod na oslavu..:(((((

foreveralone

No, mne je úplne fuk, že začína nový rok. Vôbec to neprežívam. Pravdaže, pripijem si o polnoci s rodinou, no len preto, aby boli spokojní. Skôr sa teším na chlebíčky a iné dobroty.

Čo budem robiť ? To, čo vždy. Ak nepôjdeme na návštevu, budem doma pozerať telku. Pred pol nocou pravdepodobne prídu susedia na návštevu, pripijeme si. O pol noci pôjdu všetci pozerať na ohňostroje, ja ostanem doma, (som veľmi citlivá na hlasné zvuky) zapnem TV a zožeriem všetky chlebíčky, zatiaľčo oni budú na návšteve u susedov, pravdepodobne so tretej ráno.
Nuda.

Aliss

Budem na horach so psami a mojim muzom. A budeme sa opat ako kazdy rok tesit, ze sme odisli z toho humbuku a z toho, ako sa kazdy nepricetne tesi, ze je Novy rok.

dobreuz

Bože celý život da natočí okolo sexu a alkoholu vy bezmozekovia! Tam choďte robiť niečo užitočné! Čo viete okrem trtkania a ožierania sa? Asi nič!