4 kozmetické tipy proti starnutiu pleti

Táto diskusia patrí k článku: 4 kozmetické tipy proti starnutiu pleti
4 kozmetické tipy proti starnutiu pleti

Naša pleť je každý deň namáhaná. Či už je to spôsobené vonkajšími vplyvmi, ako chlad, teplo, vietor, prašné prostredie alebo stresom, na problémy so starnutím či nedostatočnou hydratáciou vždy existujú riešenia.

zuzfed

k výsledku peknej pleti sa snažím hlavne prísť s dôkladným a pravidelným čistením pleti, používam kvalitné produkty na čistenie a starostlivosť

janulka78

od by femme, si kupujem produkty na čistenie pleti, mam dosť problematickú pleť a veľmi mi sedia ich produkty

Damasska ruza

co tak spevňujúca prírodná kozmetika feminatalplus, obľúbila som si výborný krém s kyselinou hyaluronovu, je tam komplex peptidov, výťažok z morských rias, éčko a aloe vera a iné. Neskutočne sa mi páči tá vôňa, ja ho používam na brucho, krk, a telo - je aj proti striam a pre tehotné. dávam si ho aj na chrbát ruk, proti starnutiu.

Kyrah

ja mam na to prirodny kremik so slimakom z hristiny a je velmi prijemny vonou a konzistencia je jemnunka a neupchava pory

ni_ka

estée lauder používam aj ja a som maximálne spokojná, ten nový som ešte neskúšala, ale všeobecne je spoľah na túto značku

Sima_001

Ja som tiež skúsila Estee Lauder a bola som spokojná, ale ide skutočne o celkom drahú kozmetiku. Objednávam väčšinou z notina a okrem caashback majú občas aj fjn zľvy, teraz n nové veci Estee Lauder www.kodino.com. Uvažovala som, že by som si objednala Nutritious Super-Pomegranate rozjasňujúci krém. Má s ním niekto skúsenosti?

GabiXXL

Presne tak Matahari...ja mam veľmi dobru skúsenosť s ANNEMARIE BÖRLIND ..neskutočne kvalitné to je.Používam LL regeneration líniu a to je uplna bomba pre pleť...takú výživenú ju mám, že to sa neda porovnať a to som predtym používala drahšie značky..akurat to boli také že ROPA,PARAFIN,KONZERVANT PARFEMY a pod...fuj