Chulostiva otazka muza smerujuca na zeny

Príspevok v téme: Chulostiva otazka muza smerujuca na zeny
mlady25

Nasiel som si priatelku a chcem vediet kedze medzi nami este nedoslo k milovaniu ze ci ja ako muz sa mam tam dole vyholit?
Vam zena sa to ako dole u muzov paci ked su zarasteny a neholia sa alebo ak su vyholeni dohladka?
Penis nezarasta takze ak by mi robila oral napriklad nemalo by jej to vadit ci?
Mal som frajerku v 19 naposledy a vtedy som to neriesil.
Predstavte si ze chlap si stiahne slipy, trenky, boxerky a teraz co ocakavate? Oholene ci zarastene?
Dakujem

Lollka

Mozes trochu zastrihnut ale nehol. Nie kazdej zene sa paci vyholeny muz tam dole, niektore potom maju pocit akoby sulozili s dietatom, napr. aj ja. Ak by preferovala uplne vyholeneho tak si to poviete, mozes potom na tu temu hodit rec a vyholit sa mozes vzdycky. Ale ked sa vyholis hned a jej sa to nebude pacit tak bude dlhsie trvat kym ti zas narastu chlpy.

Alessandra99

Poviem za seba - OHOLIŤ.
Je to určite príjemnejšie pre ženu (na polad, na dotyk) :)
Muži majú výhodu, že sa nemusia holiť každý deň, myslím tým, že aj také 3 - 4 dňové "strnište" je v pohode, ale keď muž nepoužíva žiletku vôbec, tak napr. mne osobne sa to vobec nepáči.

mlady25

No ved aj mne sa zda ze muz tam dole ma byt muzny a nie ako babätko oholeny ved chlpy robia muza muzom nie?
Len neviem co nato zeny..

Gjjitcjj

Ohol si ho :) bude väčší a aj keby to baba nemá rada tak si povie že sa aspoň o seba staráš čiže win win