epilacia a ine moznosti v podpazusi .... ?

4LENUSKA1

ahojte. ako dlho vydrzi vam epilacia v podpazuši?a iveta taže možem použivat na epilaciu podpazušia aj krem ?a čo ti povedala ta kožna doktorka že ťa tak vystrašila?A čO JE LEPSIE HOLIT SA žILETKOU čI KREMOM NAPR VEET

kačena

Ja som si dala spraviť pazuchy a bikiny IPL pristrojom v lek.kozmetike pred 3 rokmi a som spokojná,je to v poho,a teda nebolelo ma to vôbec,len pri dokončovaní,ked už boli chlpky s bielym korienkom,bolelo odchlpovanie voskom pred zákrokom.Ale stalo to za to,lebo ja mám nábeh na ekzém a holenie mi robilo zápaly.

hahahafun

Slaninnka..prosim ta nevies mi poradit nejake stranky kde by som si mohla pozriet cennik a tak ohladne toho odstranovania chlpkov laserom??a nevies nejake podrobnosti este okolo toho??vazne nad tym uvazujem...=)dakujem..

arn

Ja mam epilator philips,ale to je vlastne spolu epilator na nohy,a kde chcete,a potom je tam taka vymenitelna planzeta vlastne ako holiaci strojcek jemnejsi ako epilator na intimne miesta,oblast bikin,podpazusie.Ja som teda nie nijako citliva na bolest ,ale mne to len s epilatorom na tychto miestach nefunguje,urcite by to bolo cele zacervenane.Je lepsie pouzit ten strojcek,takze ja len vymenim hlavicu a mozem pokracovat.Asi tolko.

iveta

Ahoj, ja som tiež počula,že epilovať si podpazušie je veľmi nebezpečené. Praktizovala som to asi rok,bolesť mi vôbec neprekážala,no potom ma kožná doktorka tak vystrašila, že som s tým prestala a používam iba krém. Na žiletku som veľmi citlivá a krém používam iba vyskúšaný.

ginngi

fiona, taku blbost, som este nepocula... , ja som si nedavno kupila epilator, a chystam sa s tym zacat holit, ci epilovat.., no myslim, ze takto to robia mnohe zeny, aj dievcata, ze si epiluju podpazusie, a pochybujem, ze s toho vznika rakovina koze! blbost! ahoj,

vvaa

Laserové odstraňovanie chĺpkov je príšerne bolestivé, dala som si skúšobne urobiť na nohách a bol to horor. Smrad po spálených chĺpkoch a spálenej kože, ktorá bola červená miminálne týždeň....Bolelo to ako pri popálení ohňom. Nedala by som si epiláciu podpazušia urobiť, ani keby mi za to zaplatili milión...

Slaninnka

Najefektivnejsia je laserova depilacia,ale ta je dost draha,zato ucinok stoji zato,no inak to naklepsie asi pojde obycajnou ziletkou...