ako dozrieť pre vzťah

Príspevok v téme: ako dozrieť pre vzťah
eliminaja

Ahojte asi trochu divná otázka...ale sú tu ľudia ktorí si prešli viacerými rozchodmi a napokon našli dobrého partnera? čo vám pomohlo?
Ide o to že mi to so vzťahmi nevyšlo už viackárt...a každý vraví o sebadôvere a sebavedomí a iných veciach...ale ja stále neveiem, zakaždým iden do nového vzťahu s tým že už viac neurobím staré chyby budem lepšia zrelšia..a napokon ten istý scenár, napriek tomu že veľmi chcem dotiťahnuť veci do úspešného konca...
Skúšam aj psychologa..ale stále som v tom stratená..je to asi divná otázka ale napadlo ma napsíať...

Potakrv

Dievčatá trošku prispejem ,ale nenahnevajte sa.
Žena hľadá partnera aj na podvedomej hladine.
Čiže aj niečim čo si neuvedomuje _svojim vnútrom.
Všetci ľudia teda obe pohlavia sa ťažšie prispôsobujeme na niečo nové napr v práci ta preradia na nové pracovisko a zvykáme si z nevôlou potom to je už ok ale nemáme radi zmeny ak so mnou súhlasíte čítajte ďalej.
Proste vyhovuje nám stereotyp (sú výnimky samozrejme)
Pri hľadaní partnera je to o tom že v podvedomí si nájdete vždy takého istého čuráka ako bol ten pred tým len v ružovom ako sa hovorí.
Lebo chcete to čo už dávno poznáte načo sa prispôsobovať niečomu novému ,ked si zoberiem už to čo poznám to hovorí podvedomie.
Samozrejme vy si myslíte ze tento je predsa iný ako bol ten pred ním.Konec koncov vy za to ani nemôžete .

Mensiidioti

Mam podobny problem.akurat nemam pocit ze chyba je len na jednej strane.nemas pocit,ze ti predosli ti po case pridu idioti?a ze s kazdym dalsim aspon o nieco mensi idiot?potom mozno sa naozaj posuvas aj ked zrejme to este nie je idealne.