nejde to

kuskus

kamoska tiez mala prvy sex na try razy a bol to vraj porod;)..ale ze potom uz v pohode, tiez ju to vraj bolelo na zaciatku ale njak sa im to potom uz podarilo..ale vraj ta postel vyzerala jak keby sa tam stala vrazda;)

zuzana

katika a mary: baby neviem ci je to este aktualne, ale tiez som mala taky to problem... ono to chce len cas a hlavne netreba na to mysliet.. je to hlavne o psychike.... dnes som uz o tom pisala.... dolezita je trpezilivost a tiez trpezilvy a ohladuplny partner...
s priatelom sa iba maznajte a hrajte... nech sa s vami hra tam dole... a nech skusa... postupom casu do vas dostane jeden prst bez bolesti.. potom dva... a postupom casu pride aj na sex... tiez sa baby hrajte aj sami so sebou a skusajte co vam robi dobre... je fajn vyskusat aj vibrator a tiez aj pri hrani mozte pouzivat lubrikacny gel (hlavne taky co zabranuje infekcii)... ono to chce hlavne trpezlivot a netreba tlacit na pilu.. treba vypnut hlavu a nestresovat sa kvoli tomu... mne to s terazsim priatelom trvalo rok kym sme sa 1x milovali... ono je to dlha cesta, ale stoji za to...

brb

možno máš nejaký gynekologický problém, nejaký zápal, treba ísť ku gynekológovi. Patner by nemal mať suché ruky, napríklad ten moj si ´predtým´ nasliní prsty, aby to išlo ľahšie. Časom to určite prejde, neboj

da da

s mojim priatelom sme tiez mali takyto problem ale pocase,ked som prestala pri MILOVANI rozmyslat,tak to preslo. sice aj teraz mavam niekedy po bolesti,ale myslim ze musi dospiet telo i dusa a az potom bude vsetko ok

jatyon

majulla, musis ho z celeho srdca milovat, tesit sa na kazdy jeho dotyk, na kazde jeho slovo, gesto, napad ...
musite spolu zazit mnozstvo prekrasnych intimnych chvil a chciet jeden pre druheho urobit vsetko ...
a potom, raz, potom raz to budes naozaj chciet a citit, ze je to ten pravy, ktoremu zveris to najcennejsie, co mas a rozochvena tuzbou a pripravena nebudes vnimat bolest alebo hocico ine, iba jeho a jeho a tuzba po tesnom kontakte ta bude spalovat a potom v tesnom objati lahucko vklzne do teba a zem sa pohne a zazijete spolocne gejzir radosti a slasti ....
.
kym to nebude so vsetkymi opisanymi okolnostami... bude to obycajna jebacka.