Som lenivé hovno

Príspevok v téme: Som lenivé hovno
Nit879

Mám 23 rokov čoskoro 24 a nič som v živote nedokázala. Len sa priživujem. Doteraz som nemala žiadnu robotu, chodila som na vysokú a ešte chodím. Vlastne ma tá škola ani nebaví a už vôbec nechápem jak som sa ja vôbec dostala do štvrtého ročníka s mojou obmedzenou mozgovou kapacitou. Chcela som si už konečne zarobiť vlastné peniaze , ale na brigáde som nevydržala ani tri dni a zajtra len idem odovzdať veci. Veď ja ani nič neviem robiť a všetkých zdržujem a všetko popletiem, tak radšej idem preč. Som pomalá a lenivá. Nemám ani vlastný osobný život, žiadne kamarátky, kamarátov proste nikoho len rodinu. Pravdou je že sama sa od všetkých separujem. Nemám si s nikým čo povedať. Mám pocit, že nemám žiadnu budúcnosť, som totálne nepotrebná. Nikdy som nevedela kam sa v živote uberám, nikdy som nemala ciel. Niekedy sa cítím ako veľmi starý človek a nie ako mladé dievča. Neviem či vôbec chcem nejakú radu, skôr tu len vyplakávam a sťažujem sa a zistila som že sa v tomto svojom stave vyžívam. "Komu niet rady tomu niet pomoci"

swimi559

Pilcuk-VOBEC nemaš pravdu vtom že každa žena je obletovana a podobne..ja mam napriklad 21 rokov a doteraz o mna nezakopol nikto..a určite ani nezakopne..

Mila zakladatelka temy viem sa vžiť do tvojich pocitov..Aj keď niesom presne v takej situacii ale viem ake je to byť nešikovna a pod..hnusny to pocit že ked sa človek aj snaži tak ani tych penazi vela nema...ani laska,ani prachy proste nič...normalne si prajem vyhrať v lotetrii...a ked človek nema ani kamaratov ani nič tak sa citi ako odpad...ale na toto sa treba asi vykašlať..treba pracovať hlavne natom aby aspon tie peniaze boli..z lasky,vztahov sa nenaješ..ak ti možem poradit skus nejaku jednoduchu pracu na začiatok ktoru by si zvladla..a hlavne musíš si veriť!

pedag1

Treba chodiť do prírody, aby si si trošku preľuftovala mozog:-) Ja som bol posledne v mäsiarni a tak hovorím pani mastnej, pardón mäsiarke, že by som chcel jeden malý mozoček, či má ako jeden čerstvý? A ona na to: áno, mám ešte jeden a je úplne čerstvý, lebo včera ešte lúštil krížovky. Bol taký nejaký nasladlý.

Fanny68

Pilcuk, ty v akej rozprávke žiješ, keď si myslíš, že každá žena musí byť automaticky "obletovaná"? A že sa jej "ujme nejaký solventný pán" :D. Tí solventní páni majú na vzhľad a postavu ženy poriadne vysoké nároky, takže ak zakladateľka nevyzerá ako finalistka súťaže Miss, tak šancu u nich nemá. A keby aj mala, nie je to riešenie, lebo ten "pán" keď sa jej nasýti, tak ju vymení za nový "model" a ona je zas tam kde bola. Takže jediná rozumná rada (aj pre teba Pilcuk) znie: posnažiť sa a zabezpečiť si všetko sám/a a prestať sa ľutovať a vyplakávať na internete. Táto cesta je síce najťažšia, ale z dlhodobého hľadiska najlepšia.

poradim38

Boze dievca spametaj sa prosim ta.... toto je tazko trapne, len cakas ze ti napise teraz x rovnakych ludi ako ty a teba to bude hriat pri srdiecku ze nie si sama...... zacni prosim ta so sebou nieco robit..... a ta praca??? To mi chces tvrdit ze ta doteraz este zivia rodicia??? Vsak ro je hamba mojka zlata..... sa ani necuduj ze nikoho nemas ani kamaratov ani vztah...... obvinuj samu seba, si asi velmi obmedzena..... chudaci rodicia ze musia zivit decko ktore sa v 24 rokoch nevie postarat same o seba......a vyhovaraj sa ze studujes tak preto.... este viac sa na tebe zasmejem

monami

Pilcuk prestan tu uz vyplakavat, namiesto vypisovania dookola rovnakých prispevkov, zdvihni svoju lenivu rit a zacni na sebe makat!

Pilcuk

Nie si sama, čo je na tom zle. Ja mám 49 rokov, nikdy som nezažil bozk, vzťah, a to len preto, že ako muž nie som podľa predstáv väčšiny, resp. všetkých žien a nie je to ani mojou lenivosťou ako u teba. Taktiež som presvedčený, že ako žena nemáš núdzu o záujem zo strany mužov, a tak sa ťa nejaký solventný pán ujme a budeš zabezpečená do konca života. Ja sa z tejto smoly ako muž, žiaľ, nemám ako dostať.