Zvláštne stavy po užití marihuany

Príspevok v téme: Zvláštne stavy po užití marihuany
ronaldinho5555

Zdravím,mám 18 rokov a pred týždňom sme išli s kamarátom do Brna ,dali sme si tam marihuanu, pili sme alkohol atď, typická párty. Po príchode na Slovensko ďalší deň som však pri hraní hry na pc začal pociťovať zvláštne stavy, volal som si pri tom s kamarátmi a akoby som sa nevedel sustrediť na 2 veci naraz, buď iba na hru, alebo len na ich hlas, taktiež mávam niekedy problém si spomenúť na nejaké slovo pri komunikácii odkedy sme tam húlili a pili. Niečo podobné sa mi stalo už pred 2 rokmi po húlení, ale to to v priebehu týždňa kompletne zmizlo, tak dúfam, že aj teraz to tak bude. V prípade, že niekto si niečim podobným prešiel, alebo má niekto nejakú radu, tak sem s ňou.

poradim38

Tak naco hulis???? Ja takych ludi osobne neodcudzujem ale ani to nepotrebujem skusat cize nie som ani na jednej strane... mal by si vsak vediet ze marihuana nema len tie dobre ucinky v podobe srandy a roznych stavov, ale kludne na tebe moze zanechat aj tieto stavy ktore su dlhodobe... a to nie len po dlhodobom uzivani.... niekto si da marihuanu raz za zivot a ostane mu psychicka porucha z toho.... niekto huli 10 rokov a ma mozno problem akurat tak s pametou, co je ten lepsi pripad.... a je zakoktany.... mojej byvalej kolegyni co sa tiez rada zabavala, jej alkohol nestacil tak skusila tuto rastlinku srandy a dopadla tak, ze musela navstivit psychiatra a vysledok panicka porucha a berie stale adcka..... takze si velmi dobre rozmysli, ci budes toto aj nadalej skusat...

SimPatrik

Co cakas po drogach ? Ci tiez si myslis ze marihuana nie droga a ma vlastne len blahodarne a liecive ucinky ? Casom tanpwknw vygumuje ako kazdeho travickara . Budes mat uplne v pecku kratkodobu pamet . Budes suslat . Bides nepokojny . Poruchy sustredenia atd ...