čoho sa najviac bojíte ?

Príspevok v téme: čoho sa najviac bojíte ?
smolinkaa22

ahojte. takže rada by som sa vás opýtala, čo v živote považujete za takého naj strašiaka, prípadne strašiakov .. nemyslím teraz veci, ktorými sa hýbe iba veľmi ťažko, typu : sociálna fobia, hovorenie pred publikom, rakovina, smrť atď.. myslím skôr také niečo prekonateľné, ako hady, plazy, výšky, hlboká., studená voda, lietanie, pavúky, žraloky, uzavreté priestory, zoskoky padákom, bungee jumping, centrifugy napr. v pratri.. môžte pridať aj určité činnosti ktoré sa vám bridia, napr. jedenie slimákov, žabích stehienok ... čokoľvek. privítam každý jeden názor :) ďakujem pekne :)

SerioznaSom

Sexu. Nastastie sa mi nic nestane ked ho mat nebudem. Vacsina ludi to dokaze prekonat ale ja som to nedokazala a ani nedokazem a to mam nad 25r

simusaaaaas

červy,výška, male uzavreté priestory hlavne ak je v nich plno ludi..a neznašam ked okolo mna ide fakt velķe hučace auto..napr.smetiari a tak..mam strach ze sa na mna zvali abo čo..a celkovo ten zvuk ma tak vytáča že to sa ani neda opisat..
Ešte mam strach zo psov..ked idu len tak pustene hned si namyslam ze ma napadnu..taktiez ak idem sama nejakou uličkou a oproti mne ide človek a vybera napr.mobil ja som už spotena a myslim ze vybera zbran..dalej nepisem lebo mi tu nechaju číslo na psychologa :)