Vonavka z Avonu -vie niekto poradit????

Príspevok v téme: Vonavka z Avonu -vie niekto poradit????
vonavka

Neviete niekto poradit?? Teraz su v Avone take tri nove vonavky ruzova,fialova a modra a ja by som si chcela jednu z nich objednat,ale neviem,ze ktoru.Mam radsej take ovocne vone, nie moc sladke hlavne teraz v lete a oblubujem skor take citrusove alebo nieco co je s ovocim,prip. kvetinovo-ovocne.Neviem, ktora z nich je taka. Neviete niekto poradit ktoru by som si mala objednat???

meili

London neviem, vonala som len Paris a New York. Ale v tom Londone su tusim nejake ruze, konvalinky a tak. Podla mna je Paris pekna.

lilinka

Agina, nepomylila si sa nahodou? Ta New York je vsetko, len nie svieza. Myslim ze Avon este horsiu vonu nemal. Ale samozrejme vkus sa rozni.

avonka

Keď robila tvoja avon lady objednávku internetom, tak sa jej každý objednaný výrobok ukázal či je na sklade alebo nie. To sú tie farebné guličky. Ale mne sa zdá že žltá gulička znamená že výrobok nemusí byť dodaný lebo majú málo ks. Ja som to vždy objednala a prišlo mi to. Asi nemáš dobrú avon lady.

vonavka

tak dakujem, vidis mne ta avon lady prave tu new york odporucala,ale mne sa to moc nezdalo lebo mi nedala ani ovonat a ani to zlozenie mi cele nepovedala.... no vdaka, skusim ten island vibe alebo ten paris alebo nieco a ona mi este nieco trepala lebo som si chcela objednat taky tien na oci, ze ten mi nemoze objednat lebo jej na objednavke hodilo nejaku zltu gulicku ci co?????? nechapem jej, ze vraj sa to neda???? neviete co tym ako myslela??? preco sa to neda objednat???

lilinka

Ak mas na mysli tie, co su ze Paris, New York a London, tak tie som akurat dnes vonala v katalogu a zdali sa mi take dost tazke a koreniste. Na leto mi neprisli prilis vhodne. Ja mam Island Vibe, je sice dost sladka, ale na tele sa meni a na leto mi pride akurat. Potom su vraj dobre tie telove spreje ako mango, vanilka,... tak skus skor take nieco.