Bolí vás chrbát? Takto si pomôžete

Táto diskusia patrí k článku: Bolí vás chrbát? Takto si pomôžete
Bolí vás chrbát? Takto si pomôžete

Bolesti chrbta sú veľmi častým dôvodom, pre ktorý vyhľadávame lekársku pomoc. Už dávno nie sú záležitosťou len starších ľudí, v súčasnosti natrafíte v čakárni u doktora aj na mladšie ročníky. Mnohokrát si ani neuvedomujeme, že aj sami dokážeme pre seba urobiť viac než dosť.

Milok

kupil som si kancelarsku sotličku METTA - Kancelářská židle SAMURAI K-1 a sedim ako v bavlnke. Chrbat mam rovno, takže na po celodennom sedeni nič neboli , tak maximalne hlava z kolegov

dandiena

Plávanie je veľmi dobré na chrbát ... aj mňa kedysi príšerne bolel a teraz ako chodím raz do týždňa plávať, tak to je o dosť lepšie ...

mjanik

tu je najúčinnejšia akupunktúra a je aj najúčinnejšia.A bojkovia nebojte sa ihiel,dnes sa používajú také tenké ihly,tie ani necítite

Jovanka

mne najviac pomohla akoze najviac terapeuticka stolicka, ktora ma naucila spravne drzat telo pri sedenia a rozlozit tak tlak rovnomerne na vacsinu tela ... Mam dx racer od borcov cez kancelarskestolicky a ten rozdiel citit od prveho dna

lenockaaa5

Pri bolesti chrbta vyskúšajte uvoľnenie v podobe thajských masáži. V rukách odborníčok zažijete oázu pokoja. Navštívte www.thaimassage-oase.sk