tetovanie

Príspevok v téme: tetovanie
kikulka

ahojte...chcem si dať spraviť tetovanie a mám pár otázok:
V ktorom ročnom období sa najlepšie hojí?
Kde mi spravia test na to,ako mi telo bude reagovať na farbu?
Naozaj to až tak veľmi bolí?
Boli ste niekto tetovaný na Malom námestí v Malackách?
Díky za akékoľvek rady,skúsenosti a odpovede

mirkaaa

kikulka ja som davala po lete v lete by si nemala kvoli slnku rerp.by si nemohla na slnko iba ak s prelep.tetovanim ja mam na chrbte a dost to bolelo, ale da sa to vydrzat.Ked nieco chces vediet tak sa pytaj...

kikulka

no neviem,či zrovna ako štetka...inak sa mi potvrdila zasa tá stará pravda,že ludia ostatných posudzujú podla výzoru,že agina?A ani ťa nebude zaujímať,aké mám vzdelanie,aká som,že mám 1 priateľa 4 roky a iného som nemala...
Tetovanie si dám,páči sa mi to a čo si o mne kto myslí,je len jeho vec...mňa to netrápi

jejke

Čo tak henna?
Nie je navždy a vyzera to dobre ak ide o nejaky mily nenapadny obrazok na clenku, pleci, ci chrbate/?:-)/

maťa

prečo by mala vyzerať ako tapeta alebo ako lacná s....? Niektoré tak vyzerajú a ani nemajú tetovanie. Ja mám tiež malinké na nohe. Keď budem stará a nebude sa mi to páčiť, no tak smola. Keď mi to robili vedela som, že to je na celý život.

lea

ja mam tetovanie uz niekolko rokov, na chrbte. dala som si to spravit v juni a rychlo sa zahojilo, za par dni, aj ked je asi 15 cm velke. boliet to bolelo, ale stoji to za to, je super.