antidepresíva bez predpisu

2.Rudolf

Persen stojí okolo 60-65 sk.Doporúčal by som aj Novo-Passit sirup, tiež na bylinneju báze. Stojí okolo 85-90sk. Dobré je riadiť saodporúčanými dávkami.Tiež odporúčam aj Persen, alebo Persen forte, ten je účinnejší ako persen.Tiež ten Sédatif fc, alebo Deprim.Tieto homeopatiká a fitoterapeutické prípravky sú do 100 sk. Tiež odporúčam Felis 425, ten je ale asi 200sk. Záleží aj na tom, že aké sú prejavy a sympktómy.
Ak chcete môžete si kúpiť aj ukludnujúce čaje.

fazulka

caute, viete mi niekto prosim poradit nieco na nespavost? nejake homeopatikum alebo nieco dost silne volnopredajne? Mate skusenosti?

damaxy

Konzultuj v tehotenstve s gynekologom a psychiatrom,ak niečo nezaberá,da sa nahradit iným kazdýtrimester iné zakázané látky,daj tomu vážnost a zodpovednost.Ked sa narodí bábetko nech nad vami svieti slniečko stastia a radosti.

damaxy

Mirage persen je z výtažkov rastlín,no pri stavoch skôr lahkých.Je tam valeriana a chmel a ešte nejaká bylinka,už si nepametám.Neviem v akom psychickom rozpoložení sa nachádzaš ako reagujes na lieky,takže neviem či by splnil ocakávanie.

r

Milá Mirage, je tam napísané Persen môžu užívat tarchavé a dojčiace ženy len na odporúčenie lekára. Takže chod si to prekonzultovat s lekárom ale myslím, že je lepsí ako ten liek ktorý berieš.

mirage

Pisete o Persene.Neviete ci je vhodny aj pre tehotne zeny?A taktiez ci je silnejsi ako Lexaurin 0,3mg,ktory beriem po 1 tbl denne uz dobry rok.Mam vsak pocit ze sa stavy paniky vracaju a ja by som nerada zazivala opat to co predtym.Uz by som sa konecne chcela na to babo tesit.Som z toho vsetkeho vedla a nerobi mi to velmi dobre.Poradte prosim ak mozte.

míšo

Nietkoré antidepresíva pomáhajú pri liečbe predčasnej ejakulácie. Patria k nim aj niektoré z voľnopredajných???

sttanley

Frontin 0,25mg,30 tabliet za 32,-Sk,ti predajú v lekárni,ak pekne poprosíš.Je síce na predpis,ale nieje problém kúpiť.Neberie človeka na spanie,a ukľudní.