Oralny sex - sex - kvasinky - hrôza

Príspevok v téme: Oralny sex - sex - kvasinky - hrôza
ZufalaZenaJeSpat

Ahojte,
Mam priatela 5 rokov a neustale problemy so svrbenim, neustale sa mi vracaju kvasinky, je to asi sposobene tym, ze nemam imunitu bohvieaku ... Momentalne mam zle aj pecenove, aj nejaky zapal v tele a furt dookola liecby na imunitu a svrbenie.
Ale k veci. S partnerom spolu spime naozaj malo, nakolko moja psychika je v haji a uz aj on mal raz kvasinky odo mna, cize moje sebavedomie je zakopane. Milujeme oralny sex, lenze uz sa ho bojim. Nikdy by som neriskovala ked mi je zle ale uz mi aj nebolo zle a mala som ich... Mozem vsak na neho preniest kvasinky ? Do ustnej dutiny? Kazy nema, ale citila som zly dych ... Dokonca mi dnes mama naznacila ze ja mam divny dych, pritom sa o seba staram a tiez mam za sebou preventivku ... Na gynde som stale, ale predsa len pytat sa jej na oralny sex ... Uz ho aj tak odmietam lebo sa bojim ze ked tam furt nieco mam ze mu nebudem "chutit" alebo ze fakt daco odo mna dostane

ZufalaZenaJeSpat

Tieto problemy riesim uz dlho, priatel bol oficialne lieceny 2x (prokonazol a este nieco podobne na tej istej baze), ale ano chapem, ze to mal asi viavkrat ... Vlastne 2x mal aj priznaky a spavali sme v urcitom case bez kondomu, pretoze som uzivala HAK. A co sa tyka odporucani - probiotika mam stale, skusala som uz aj candivax a enzymax V, prve bolo o nicom, druhe ucinkovalo 2 mesiace ... Dietu som nemala, na nete pisu vynechat snad vsetky potraviny a citala som ze nie je dokazany ucinok ... Ale sladkosti nejem, sladene vody atd tiez nie, snazim sa zdravo, pijem kefir, kozie mlieko ... A k tym nizsie uvedenym rakovinam, nemyslim si, ze pri stalom partnerovo pokial sme si verni a nikdy sme s nikym inym nespali (ani pred nasim vztahom) tak by to bol az taky problem, ved by to mal kazdy druhy

ZufalaZenaJeSpat

Tieto problemy riesim uz dlho, priatel bol oficialne lieceny 2x (prokonazol a este nieco podobne na tej istej baze), ale ano chapem, ze to mal asi viavkrat ... Vlastne 2x mal aj priznaky

Aliss

Ak spravne citam, co dufam, ze citam, tak nerozumiem vete - ze dokonca sa raz priatel nakazil tiez kvasinkami. Raz? Si si naozaj ista? :D Ak spavate spolu bez kondomu, nakazil sa zakazdym! Muzi nemusia mat priznaky, no trpiet kvasinkami mozu. A teda opakovane svoju partnerku nakazia. Toto ak tvoja gynda neriesila, tak ju okamzite vymen. Musia sa zakazdym liecit obaja partneri. Nepises nic o protikvasinkovej diete, ak si ju nedrzala, urcite tak urob. Jedz probiotika ako v strave tak aj vo forme tabletok. Nesladene acidko, bryndza, kysla kapusta...na velmi dlhy cas prestan jest sladkosti - malinovky, neslad kavu ani caj, vyhybaj sa bielej muke. Uzivaj wobenzyn a zvysuj si imunitu.

jazva

oralnym sa daju preniest nielen kvasinky ake co mnohi nrvedia aj HPV cize virus ktory spososbuje rakovinu krcka maternice a oralom aj rakovinu ustnej dutiny, hrtana, hltana.