Kde zacat? Dlhodobo rozne zdrav.problemy

Príspevok v téme: Kde zacat? Dlhodobo rozne zdrav.problemy
Eliska535

Dobry den, potrebujem od vas radu alebo ak ma niekto podobne problemy prosim ozvite sa mi ja uz neviem ako dalej. Vsetko zacalo migrenami s aurou k tomu sa pridruzila zihlavka a svrbenie koze, neustali pocit smadu po jedle, zapchy a hnacky s krcmi v bruchu neskutocnymi krcmi po ktorych ma vzdy prezenie a nasledne nato dostanem do noch silnu triasku svalov a pocit napnutia noh nemoznost ovladat nohy same skacu a robia si co chcu... To sa deje vzdy len po hnacke, dalej pocity na odpadnutie, bolesti v konecniku a krvacanie po zapche, silne zacervenanie a palenie v ociach, najnovsje uz aj zavraty a mdloby, nizky tlak, nemoznost pribrat z dovodu traviacich problemov a to vazim ledva 40 kg na vysku 150 cm. Vysetrenia ktore mam za sebou su len EMG test pozitivny tetania, dalej som si sama kupila test za 90 eur v lekarni na histaminovu intoleranciu ktory vysiel pozitivny na velke mnozstvo druhov jedla no nebola som s tym u lekara, cukor mam dobry merala som si... Mam este aj ine problemy s chrbticou som po operacii a mam implantaty v chrbte ale najviac ma trapia tie traviace tazkosti a krce v nohach alebo triaska svalova ci ako to nazvat nemoznost ovladat nohy. V pondelok sa chystam za obvodnym a uvidim kam ma najprv poposiela. Som uz zufala z mojho stavu nevladzem a slabnem. Co to moze byt? Je mozne aby tetania sposobovala tieto vsetky problemy? Alebo je to nieco ine aj?

Omen

Eliška, Eliška... Ak teda tvrdíš, že si si spravila test na histamínovú intoleranciu a je pozitívna, potom mám pre teba dôležitú správu - nič také NEMÁŠ! ; )

Eliska535

Ano preco uz som bola zufala skusala som vsetko mozne aj nenozne najprv sama od seba no uz to necham na lekarov