Hladam kamarata

Julian 1910

Ahoj ešte stále hľadáš kamaráta? Vieš, často sa cítim nepochopený, sám, potrebujem objať, cítiť že pre niekoho niečo znamenám, mať priateľa ktorý má vypočuje bez predsudkov. Byť súčasťou niečoho väčšieho :) Buď moja kamarátka. Napíš mi mail a môžeme sa porozprávať.
P.S. Nemám 60, fakt ;)

Julian

dalsi

Kazdy chce uprimne kamaratstvo, a ak je aj trochu falosne, nie uplne uprimne, aj s takymi sa da zabavit, pokecat. Rozpravat sa uplne doverne staci s jednym clovekom, a ked ho mas mat este aj naozaj rada, uz sa to velmi podoba na priatelsky vztah, na frajera :D. Cize po zhrnuti, hladas frajera.

Dalej pises, ze vytahujes z ludi to dobre, v kazdom vidis dobre, spätnym pohladom, zrejme sa zameriavas na problemovych chalanov, lakaju ta skor grazli. Niesu zly, aj v nich je vela dobreho, no radi ublizuju druhym, ale tebe nateraz by ani vlas neskrivili. No na nich si davaj duplom pozor. Ale je normalne, ked sa ti taky pacia, vacsine dievcat sa taky pacia. Predpokladam ze si este mlada. Mnohy sa skoro popalia, a potom zatratia vztahy ako ty, mnohy si davame potom pauzu, bud kratsiu, alebo po velkej rane velmi dlhu pauzu, ale aj tak cas vsetko zahoji, znova budes vztahu otvorena, a skusis to. Potom uz len but obozretna. Vyberaj/riad sa srdcom, ale aj s rozumom, a vsetko bude dobre :),,,

neviem ci som sa trafil, ak nie, tak sorač :D, davas malo informacii, velmi vela som si musel vydedukovat/domysliet,, a drzim ti prsty v hladani, nech uz hladas cokolvek :)

Hladam

Dalsi ty ani nevieš, ako si mi touto odpoveďou pomohol a ešte k tomu ma aj podporil. Ďakujem. Ale aj tak si myslím, že hľadám priateľstvo ktoré nebude povrchné ale vzácne a stabilné ... Ja potrebujem mať kamarátstvo ktoré bude silné, kďe budem mať niekoho rada, pretože ja vidím k každom to dobré a snažím sa to ťahať na povrch preto, že ma to napĺňa. Nie som človek ktorý má 30 kamarátov v osobnom živote a 150 na facebooku.

dalsi

Take kamaratstvo nenajdes. Preto si mala taky dobry vztah s nimi, lebo si ich pritahovala. Teplosa pritahovat nebudes, nebude mat dovod spravat sa k tebe nadpriemerne dobre, nebude mat dovod sa s tebou dlhodobo priatelit.
Kazdy sa popali, aj viackrat, bud len opatrnejsia, a vsetko bude dobre :)

Hladam

Philips a Vimarc ďakujem za reakciu, ste veľmi milí :)
Ale ja naozaj hľadám priateľstvo bez toho aby tam mohla vzniknúť láska.
Stalo sa mi to už viac krát a preto sa nechcem opäť popáliť.

Vimarc

Ja som z vychodneho Slovenska, ale dievcata sa mi pacia, aj ked nikdy som nemal ziadne dievca takze niekto by mohol povedat, ze ma nezaujimaju :/ Kazdopadne pokial nechces kecať o kozmetike a pod. veciach tak napíš :D